Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, daj no fajkę, bo tak mi się chcę, a nie mam.

Bellatrix, to dobrze, że dobre samopoczucie;)

Ja po raz kolejny dzisiaj napiszę, że jestem zestresowana, bo jutro o 10.00 mam poprawkę :zonk: Tydzień temu wylądowałam w szpitalu z mega myślami samobójczymi, teraz nie mogę sobie wyobrazić jak to możliwe, że mogłam czuć się aż tak źle:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya ja dziś też długo siedziałam pod prysznicem a pomysł z tv dobry, te wszystkie kanały to pół roku, potem o wiele mniej będzie, mam swoje ciekawe programy a tak to nie skaczę po kanałach z pilotem z dłoni :mrgreen:

izzie ja miałam 2 tyg temu pobyt w szpitalu, jednodniowy ale ciężki próbowałam się otruć :hide: teraz również tego nie rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrakcja, szarlotka .... mmm :105: chyba zaraz zjem ... jabłko(?) :/

 

Dobra, piękne, idę się położyć. I takj pewnie nie będę mogła jeszcze z 2 godziny zasnąc, ale co tam. Jutro ważny dzień. Trzymajcie kciuki żebym zdała tą głupią immunologię !

 

Dobranoc :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrakcja, szarlotka .... mmm :105: chyba zaraz zjem ... jabłko(?) :/

 

Dobra, piękne, idę się położyć. I takj pewnie nie będę mogła jeszcze z 2 godziny zasnąc, ale co tam. Jutro ważny dzień. Trzymajcie kciuki żebym zdała tą głupią immunologię !

 

Dobranoc :*

 

Trzymamy i zdasz napewno :great:

 

Też zmykam spać bo już mi sie oczy kleją. Dobranoc Wszystkim! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobra godzina, żeby zajrzeć na forum i dostać dobrą radę od kompetentnych osób co zrobić, żeby usnąć o właściwej porze i o właściwej wstać.

Tak , też bym chciała dostać taka radę ale raczej każdy miewa takie coś w darkach inaczej by pewnie darków nie było

 

anyways...Mam dość takich nocy kurde zastanawiam się czy jak się przemęczę całą noc i w dzień nie pódę spać to czy potem zasnę :why::why: ja chcę spaćććććććććććć :why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×