Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiło się ciepło, więc spotykamy się:

w niedzielę 26 lutego

o godzinie 17:00

u Szwejka na Pl. Konstytucji

Jeśli komuś z wybierających się przyda się mój numer telefonu choćby po to, aby się nie błąkać to proszę o PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie wiem gdzie o to zapytać, więc wrzucam tutaj. Najwyżej moderator niech przeniesie mój post :P

Próbuję się w końcu zmobilizować i pójść do psychiatry. Nie byłam od lat, internista przepisuje mi leki, które działają, ale wiem, że dopóki nie poradzę sobie z pewnymi rzeczami z mojego życia, to lęki tylko wyciszą to wszystko, a ja już nie mogę tak żyć. Wstrzymywałam się z decyzją pójścia do psychiatry, bo szukałam mieszkania do kupienia, i wolałam najpierw je znaleźć, żeby potem nie mieć lekarza po drugiej stronie miasta. Przeprowadzam się na Bemowo (mowa o Warszawie). Niedaleko mnie jest kilka poradni psychiatrycznych, ale w internecie mało jest opinii o lekarzach, którzy tu pracują. Czy ktoś kojarzy, albo wie coś na temat takich lekarzy jak:

 

Małgorzata Kobiela

Zdzisław Gabryjończyk

Agnieszka Szlachcińska

Paweł Miszczak

Marcin Kamiński ?

 

Wszyscy przyjmują w Poradni Zdrowia Psychicznego ul. Wrocławska 19, Warszawa.

Mam tą poradnie najbliżej przyszłego miejsca zamieszkania i w pierwszej kolejności chcę tutaj sprawdzić, czy jest jakiś lekarz godny uwagi. Podobno Paweł Miszczak jest ok, ale mam nadzieję, że ktoś może ma jeszcze jakieś opinie o powyższych lekarzach?

 

Będę wdzięczna za ewentualne wskazówki.

Chyba, że kogoś jeszcze państwowo możecie polecić na bemowie? W poradni w Wojskowej Akademii Technicznej jest poradnia psychiatryczna i leczenia nerwic, ale nie słyszałam jeszcze nic dobrego o tamtych lekarzach. Help, bo nie chcę iść do krzywdziciela :<

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×