Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, mmm, brzmi dobrze :D ja to jestem za leniwa na robienie kurczaka, w ogóle mięsa, odkąd poszłam na studia jestem wegentarianką z lenistwa XD mam w pudełku gołąbki i paprykę nadziewaną, jak się rozmrozi to coś z tego wybiorę :D

 

dołączam do uzależnionych :oops: w sumie mam tak z większością for, na jakich bywam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest chyba wspólne gotowanie, większa frajda no i można coś fajnego wymyślić, ja nie jestem zbyt twórcza w kuchni :lol:

 

ano, od lat piszę na forach takich... takich rpg, że się tworzy postacie... dzięki temu mogę się wyżywać literacko ;) teraz w sumie wszystkie popadały, albo nie mam czasu, ale szykuje się nowe i bardzo się już cieszę na to :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, ja już całkiem okej, słońce dobrze na mnie działa. Jutro poniedziałek(wieczorem spotkanie w sprawie wolontariatu) we wtorek psychiatra i muszę busem jechać. Także może mnie to trochę ożywi. ;)

 

Z przyjemnością Pani Vettel, do usług :mrgreen:

 

-- 26 lut 2012, 14:04 --

 

L.E., zestaw niedzielny czy coś innego było? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, też słyszałam takie teorie. Kiedyś nawet na jakiejś studenckiej konferencji chłopak omawiał jakąś psychologię gier i stwierdził, że kobiety to grają tylko w gry ubieranki i pasjansa :evil:

Ja ostatnio w komputerowe gram mało, bo mój rupieć za mało czym nadąża. Ale za to mam milion planszówek :twisted:

I marzy mi się zostanie mistrzem jakiegoś systemu RPG, ale nie mam za bardzo z kim grać. Nawet mój chłop średnio lubi, woli planszówki albo coś na komputerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., nie, nie znam... ja w sumie zawsze na takich pisałam, że jedno padało, powstawało nowe i zwykle ten sam skład ludzi, bo jak są takie duże i dobrze rozkręcone, to nie umiem się wbić, nawet na takich forach wychodzi moja aspołeczność xD

wow, ale miałaś obiad :shock:

 

slow motion, że ja zdolna? to chyba nie do mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×