Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Mataforgana, lepsze niż z matką. Na ogół to mogę powiedzieć, że go kocham - w porównaniu do matki to bardzo dużo ;)-, ale i nienawidzę. Trzyma mnie krótko na smyczy, tresuje jaka mam być, mam chorobliwą liczbę zakazów i nakazów, ale ma w sobie i tę dobrą część...Akceptuje moją pasję, próbuje mnie przekupić jakimiś gadżetami.

Jednak nadal boli to, że słyszę, że chodzę z cyckami na wierzchu (zazwyczaj noszę prawie-golfy, nienawidzę dekoltów, nie mam nic z dekoltem w garderobie...), nie mogę się pomalować, żadnej kreski, nic, nie mogę nawet sobie kolczyka zrobić. Uważa mnie za robota, który musi mieć ze wszystkiego piątki, szóstki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, od zawsze uważałam, że wychowanie dziecka na rozkazach i zakazach jest nieodpowiednie. Zazwyczaj im bardziej jest coś zakazane, tym bardziej chce się to robić. Prawdziwiej miłości nie zastąpi się ,,jakimiś gadżetami". Przede wszystkim powinien spróbować Cię zrozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mataforgana, nie próbuje. Woli czytać książkę niż ze mną porozmawiać, zazwyczaj jak chcę pogadać, to mnie zbywa. Pedagog szkolny powiedziała ojcu, że chcę się umówić z psychologiem. Ten powiedział, że w domu jest książka o psychologii społecznej, mogę poczytać. Wizyty żadnej jak nie było, tak nie ma :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

girl anachronism, udanej kolacji. Moje wyobrazenia pokazuja mi, ze latasz w euforii po domu :mrgreen:

Nie odbiega to od prawdy :) W euforii mam skłonności do samouszkodzeń wywołanych zbyt szybkim tempem na zbyt krótkich dystansach (ślizg na kafelkach i jeb o podłogę, o futrynę, o cokolwiek :mrgreen: ).

 

Mimo snu w ilości z dupy i deszczu humor mi dopisuje. Także przy kawie witam wroniastych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen1988, dla mnie 9.30 to jakaś kosmiczna godzina:P biorąc pod uwagę fakt, że w ost, 2óch tyg. potrafiłam spać do 13... Ale zasypiałam rano:/

Muszę się już przestawić, bo zaczęły się zajęcia na uczelni :pirate:

 

-- 25 lut 2012, 10:57 --

 

Thazek, to nie dobrze, a bierzesz jakieś leki ?

Ja mam problem ogólnie z zatoki i z przegrodą nosową, ale sinupret, lampy i jakoś jest lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, udeptać Ci? ;)

 

Wszystko byle pomogło

 

Postrzelony jest szef kwiaciarni.odpytuje nas z kwiatöw i się mądrzy,a my sie jeszcze tego nie uczyliśmy. W ogóle dziw :? ny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×