Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

ladywind, zupełnie nie interesuję się Jej życiem prywatnym, plotkami itd..natomiast darzę ogromnym szacunkiem za działalność charytatywną. Ktoś powie...a bo to odliczenia od podatków, itp sprawy, ale moja intuicja mi podpowiada, po prostu wierzę tej kobiecie, że naprawdę chce pomóc, że żyje tymi problemami.To w wielkim skrócie powody...mojej, dla Niej wielkiej sympatii i uznania.

Jest piękna / wewnętrznie/, Jej oczy wyrażają prawdę...

 

-- 25 lut 2012, 01:24 --

 

Molko, na temat leków nie wypowiem się, bo ich nie znam, nie zażywam.

Co do bezsenności mogę Ci doradzić podjęcie różnych prób wyciszenia się, opanowania niepokoju.

 

Oto linki:

 

- http://hjdb.wrzuta.pl/audio/4X8G0SAMsQa/rozluznianie-medytacja

 

- http://popow.wrzuta.pl/audio/1XpWvrd6zTP/foley_doskona_zdrowie_-_foley_doskona_zdrowie

 

Jeśli przydadzą Ci się, mam jeszcze kilka innych, które bardzo mi pomogły.

 

Pozdrawiam serdecznie :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, słucham tego linku pierwszego, ten facet zaczął gadać, a ja w śmiech :D Zamiast się odprężyć, to ja się pobudzam tym smiechem.

 

-- 25 lut 2012, 01:39 --

 

Molko, na mnie Trittico zadziałało po 1 tabletce (po 1/3), naprawdę :D przez ok.3 tygodnie spałam jak niemowlak. Na nastrój też pozytywnie wpłynął ten lek. Ale ja krótko brałam, ponad miesiąc, bo zaczęło mi się pogarszać, ale to akurat wiążę z pewnym wydarzeniem i lekarka zmieniła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

izzie, nie dziwię się, mnie też to śmieszyło,a nawet denerwowało na początku, ale później co wieczór słuchałam, czułam taka potrzebę. Nie zawsze zasypiałam po tym, ale zdecydowanie byłam opanowana bardziej, wyciszona. Teraz już rzadziej słucham, ale kilka dni temu, gdy trochę podskoczyło mi ciśnienie i puls, wysłuchałam i naprawdę wyciszyłam emocje, ciśnienie spadło. Mój Mąż-niedowiarek, jest świadkiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petruszka30,

cześc a ja w sumie ciągle mam zamiar sobie filma zarzucić i sie tabsem poczęstować i chyba to zrobię za chwilę bo bez środków wspomagających film, tabletka, cięzko coś mi

 

-- 25 lut 2012, 01:54 --

 

izzie,

dobrej nocki

Bellatrix,

Kasia ja nic nie śpie druga noc i mam dosc wszytkiego :twisted::silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×