Skocz do zawartości
Nerwica.com

Potrzebny rysownik, projektant


mortus

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni forumowicze,czy ktoś z was nie zna się z jakimś rysownikiem,projektantem który byłby w stanie wykonać logo i nie wołałby za to nie wiadomo jakich pieniędzy...???Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ceny to sam nie wiem.Jak patrzyłem na necie to rożnie od 2 stów do kilku tysięcy :zonk: Ale te najwyższe ceny tyczyły się log sieciowych(na stronie internetowej itp.) Z tym że to są profesjonalne firmy mające sztab ludzi który w końcu musi być opłacony,tak więc i koszty usługi idą w górę.Ja szukam kogoś kto zajmuje się tym nie koniecznie zawodowo.Samo logo tyczy się mojej przyszłej działalności gospodarczej.A branża to wędkarstwo.Mam już nazwę,w chwili obecnej nie będę jeszcze jej podawał i szerzej rozpisywał.Ogólnie rzecz biorąc jestem starym nowym forumowiczem(awatar and podpis)Wykonanie samego logo to dosłownie na byle czym.Jeśli ewentualny twórca doznał by weny w czasie pobytu w toalecie to nawet niech by było i na kawałku papieru toaletowego :mrgreen: Po zaakceptowaniu i rozliczeniu z twórca zostanie przeniesione na wizytówki i pójdzie cały świat....(na początek nasz kochany kraj i europa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, żarty żartami, ale pomógłbyś chłopakowi.

 

Ze szkicowaniem dałbyś już spokój, wesprzyj radą Nortt'ciku.

 

Wedle inem sam powinien zrobić logo. Jak mniemam sam Morti jest wędkarzem więc pewnie zrobi bardziej konkretne logo niż spece ze specjalistycznych firm co ryby widzą tyko w lodzie. Ew. popytac znajomych wędkarzy, logo naprawdę nie musi być skąplikowane... znane marki przecie Nike, Microsoft czy..... Fishbone ^^ tak jako przykłady podam. Ma to być coś co będzie się kojarzyło dobrze wędkarzom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te propozycje są co najmniej powalające,wstrząsające :lol: Tak poważnie to fakt,to nie może być nic wydumanego.Ja tam mam jakieś swoje koncepcje ale postanowiłem zasięgnąć języka i poszukać.

Mortus słchasz Mayhem gdy moczysz wędkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mortus okresł sie ile chcesz , jesteś w stanie za to dac a wtedy bedzie mozna się zapytac kogoś czy by coś zroibł, jest jeszcze kwestia tego ,ze ktoś posiedzi zrobi Tobie sie nie spodoba i ktoś bedzie np. mnie ganiał później a Ty taki do końca zdecydowany nie jesteś co byś chciał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wole soczysty Grind core,a sam Mayhem jest gud \m/

 

-- 25 lut 2012, 10:50 --

 

Co do industrialu polecam Aboryma

 

-- 25 lut 2012, 10:52 --

 

Sam logotyp jest jak najbardziej konkretny.Obecnie tutaj w okolicy znajoma może mnie jakoś poratuje i wykona coś za wino :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×