Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Bellatrix, to widze, ze dobrze z jezykiem stoisz. Mnie sie wydawalo, ze jestem dobra dopoki nie pojechalam do Norwegii :mrgreen: wyszlo szydlo z worka, ciezko bylo sie przelamac, ale cos tam wydukalam z siebie :roll:

 

carmen1988, pomalu sie rozkrecam :mrgreen: ciesz sie ta chwila i mam nadzieje, ze bedzie trwala jak najdluzej. Ja swoje 5 min mialam wczoraj :mrgreen:

 

-- 24 lut 2012, 21:02 --

 

Vett, kiedys to ogladalam, obecnie nie ogladam tv, chyba ze wiadomosci, alboooo jakis sport :smile:

To pewnie zombiak bedziesz jutro. oby Ci szybko minal czas, naladuj telefon, zebys mogla muzyke sluchac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze jestem jak zombiak :D dziś mnie powiesili na tablicy kujonów, mam takie wory pod oczami, że jeszcze bardziej nie chce się na mnie patrzeć.

Telefon nie wytrzymuje słuchania muzyki - przeglądarka internetowa dużo energii pochłania. Ale od czego są odtwarzacze 8)

 

-- 24 lut 2012, 21:11 --

 

Ja zawsze jestem jak zombiak :D dziś mnie powiesili na tablicy kujonów, mam takie wory pod oczami, że jeszcze bardziej nie chce się na mnie patrzeć.

Telefon nie wytrzymuje słuchania muzyki - przeglądarka internetowa dużo energii pochłania. Ale od czego są odtwarzacze 8)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, jestem z Ciebie dumna kujoniczko mala :mrgreen:

ja co dzien mam takie wory i do konca nawet ich korektor nie maskuje, ale trzeba je polubic jakos.

 

 

swieczki w pokoju tak pieknie pachna. W biedronce w koncu trafilam na takie w szkle i to za 5 zl, a nie jak w praktikerze po 20 :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, mówi się, że nie powinno się patrzeć wstecz, ale to jest niemożliwe. Prędzej czy później przeszłość wraca. Wielu widzi w sobie jakieś niedoskonałości... Na złość komu, Sobie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, nie myśl w ten sposób. To chyba najgorsze słowa, które mogłaś od niego usłyszeć. Nie wiem czy on zdaje sobie sprawę z tego, jak słowa potrafią ranić... Jak wyglądają Wasze relacje na co dzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×