Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

kornelia_lilia, już zapisała kolejną pracę klasową na początek marca i dwa testy w środku miesiąca. Z całych trzech klas :roll: Ale nie mam zamiaru się uczyć, o nie, do tego nie ma jak się zabrać...

Ja mogę odpowiadać właśnie tylko z matmy. Jedynym problemem jest to, że rzadko mnie nauczycielka bierze do tablicy, bo rozwiązuję zadania strasznie skrótowo, dużo skracam w pamięci, mam dziwny tok myślenia i kobieta musi potem wszystkim wyjaśniać do skąd się wzięło :lol:

 

slow motion, tak, Ty.

Dziękuję. No właśnie i te chustki, jakieś opaski na rękę, i trochę żarcia na niedzielę, bo pewno nie będę miała nastroju do wyjścia i będę przymierać głodem, po jakieś pachnidełka i lakiery do paznokci :mrgreen: Jak już mam się męczyć w sklepach, wolę zrobić to hurtowo...

Zaraz oleję wszystko i zamówię część na allegro 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, dziś byłam na wycieczce :D także zajęć nie było :D a u ciebie jakieś zmiany?

 

slow motion, poszłam do prodziekan przez drzwi nie dla mnie i dostałam kulturalny opierdziel, że przychodzę w czasie nie dla studentów... więc dowiem się jutro... brak słów na ten mój wydział...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak to tak można, taki niewychowany nieobyty człowiek ze mnie, że śmiałam się udać do kobiety na wcześniejsze żądanie :pirate:

dziś to się nawet nie stresuję, wkurzyłam się tylko, i na nią i na siebie, że w ogóle tam poszłam... jutro pójdę z kolegą, co też ma taką sytuację, w kupie raźniej :roll::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., zapamiętam i nie omieszkam spróbować ;)

 

-- 23 lut 2012, 22:18 --

 

Vett, chyba by się przydała :D Albo jakiś magiczny środek, żeby w końcu przespać noc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, oj przydałby się, przydał, szczególnie w ostatnim czasie... Ferie mi się kończą, więc od przyszłego tygodnia wcześnie pobudka, ale nawet teraz jak mam wolne nie da rady się dobrze wyspać :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×