Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Kiya, prawo niby mam... W sumie czuję się lepiej kiedy mam ładnie ułożone, czyste i fajne włosy...

Jestem leniem, nawet do fryzjera na dole nie chce mi się iść

Pójdę chyba jednak jutro :pirate:

Mam takiego lenia... A muszę sobie jeszcze pazurki pomalować, bo jutro wychodzę do ludzi...

 

Tak to jest, sama pani psychiatra mi powiedziała. Wyglądam na atrakcyjną, zadbaną, elegancką dziewczynę. Sama przed sobą próbuję ukryć chorobę, nikt by nie pomyślał że jestem nerwicowcem i mam depresję.

Nie chcę tak dłużej... Chcę żeby było tak jak kiedyś... Chcę znów żyć normalnie... :bezradny::why::why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emme_4, no właśnie w tym rzecz... Ja wychodzę praktycznie codziennie, więc nie mam siły na takie rzeczy... Wyjątkiem są zloty z forum, to jedyna okazja, kiedy mam siłę się wymalować :roll: Ale godzina mi schodzi na samą twarz i ubranie się :roll:

 

Baw się dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, ja tak samo, jak miałam dobry okres - tej manii - wychodziłam codziennie do szkoły wymalowana, radosna jak wiosna, wszystko ładnie pięknie. Potem depresja: pytanie "po co się malować, i tak muszę wieczorem zmyć" i szłam ubrana byle jak, bez jakichkolwiek skrupułów.

Teraz z moim indywidualnym to chyba cały dzień przesiedzę w piżamie :pirate:

Mi też dużo czasu zajmuje wymalowanie się i ubranie. Przed szafą siedzę pół godziny.

 

Właśnie, w co ja się jutro ubiorę... :bezradny:

Ech na tych kręglach jutro będę musiała zdjąć długi rękaw a mam blizny po cięciach :bezradny:

 

Kiya, dzięki, mam nadzieję że będzie fajnie i beznerwicowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emme_4, a ja mam skrupuły... Tylko siły nie mam... I szeroko rozumianych "warunków" :?

 

Vett, pewnie, że tak. No i to jest coś, na co możesz odpowiedzieć tatusiowi, że jutro nie będzie po tym ani śladu, a gdyby jednak miał coś przeciwko - można nawet w tajemnicy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×