Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

L.E.,

to przesilenie zimowo -wiosenne wszystkiemu winne z pewnosćią- :twisted:;) ,

kurna nie zwalaj dziecko wszytkiego na pogode i tak wiesz, że chodzi o coś innego :why:

 

-- 22 lut 2012, 22:50 --

 

Laima,

Kasia ja tez tulę , spróbuj sie jakos odgrodzić psychicznie od pijanego brata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, będzie dobrze. Przyjdzie kiedyś ten moment, że zobaczy, że coś jest nie tak.

bardzo pocieszające słowa,dziękuję, choć tak trudno w to uwierzyć

 

Też myślę,że to przesilenie daje w kość.Dużo osób na forum gorzej się czuję.Dla mnie najgorszy jest październik-listopad,a dla innych pewnie to przesilenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałam komentarze w necie pod artykułem.ktoś mi życzy w nich żeby nogi straciła była sparaliżowana bo nienawidzi "czereśniaków za Wisły" :roll:

Czuję,że będę musiała załatwić sobie wczasy w szpitalu bo zwariuję od tego.Schizy murowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie komentujący potrafią być okrutni. Ostatnio było dość głośno o dziewczynie w około moim wieku, przechodziła torami do szkoły, pociąg towarowy ruszył, nastolatka straciła obie nogi. A w komentarzach roi się od tekstów, że szkoda, że jej nie ucięło głowy :? No ok, postąpiła głupio, bo przeszła w miejscu niestrzeżonym, ale żeby takie rzeczy pisać?! :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trochę pojęczę

Mój dzień był do dupy, bez sensu, rano wyjechałam do mieszkania w Poznaniu, tam wiercili i było zimno, a przy mojej nadwrażliwości słuchowej nerwów niezłych się nabawiłam, jestem chora, mam wszystko w dupie, nic mi się nie chce, nawet już ciąć mi się nie chce.

 

Ale śmieszy mnie moja mamusia która powiedziała że jakbym chciała wypić piwo czy drinka to mam do niej przyjść. Hahaha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, bo wczoraj podczas szczerej rozmowy powiedziałam jej że piję alkohol i palę papierosy (mimo iż nie mam jeszcze osiemnastu lat). A ona teraz, po rozmowie z psychiatrą, chce być kochaną i starającą się o dobre relacje mamusią z takim to efektem.

Jest dobra. :mrgreen:

 

Mam rozdwojone końcówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×