Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Bellatrix, to bardzo miłe, gdy ludzie zauważają i pamiętają...... ja też tęskniłam :D

 

kornelia_lilia, niestety właśnie mi się kończy. jutro, tak na koniec tygodnia wracam do pracy. ale to dobrze. bo zaczyna się u mnie okres zalegania w łóżku, a wiem, że im dłużej z niego nie wyjdę, tym będzie gorzej.... jutro będzie bolało, ale trzeba będzie rano wstać i iść do ludzi, pracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, oj odczuje, odczuje. 37% na jednorazowe i 50% na miesięczne...

 

Sabaidee, tak, u nas tego pilnują. Jak mnie odwiedzała koleżanka ze Słupska to była wielce oburzona, że pan kanar raczył poprosić ją o ukazanie legitymacji :mrgreen:

Uprzedzając Twoje następne pytanie - sprawdzają często, nie opłaca się jeździć na gapę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba Ci taki jakiś stary, złomiasty ale sprawny rower żeby nikt nie chciał go zwinąć. Ja odkąd sobie kupiłem dość drogi rower też boję się że mi podpieprzą go wcześniej jak miałem dobite, stare zostawiałem je gdzie popadnie i nikt nigdy nie ukradł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, miałam taki, ale straaasznieee ciężko się na nim jeździło. Po paru minutach byłam cała obolała. Potem kupiłam sobie nowy, najtańszy, było już trochę lepiej, ale i tak co chwilę coś się psuje. A i jeden i drugi skrzypią tak, że było mnie słychać kilometr wcześniej.

 

W taki oto sposób zainwestowałam ok. 500zł w rowery, na których jeździłam 4 miesiące. Huh. Prawdopodobnie jednego już nie ma, a drugi pewnie zardzewiał na podwórku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zainwestowałem 2,2 tys. Jak prawie każdy polak po powrocie z zagranicy kupiłem pojazd tylko nie był to żaden wypasiony samochód którym bym mógł zarywać laski tylko rower na którego nie udało mi się jeszcze żadnej poderwać. :D

 

-- 23 lut 2012, 14:44 --

 

Kiya Ja zainwestowałem 2,2 tys. Jak prawie każdy polak po powrocie z zagranicy kupiłem pojazd tylko nie był to żaden wypasiony samochód którym bym mógł zarywać laski tylko rower na którego nie udało mi się jeszcze żadnej poderwać. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×