Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

carmen1988, ja znam kilku fajnych lekarzy, w tym moją panią psychiatrę, no i szwagierkę - jest ginekologiem :D a poza tym to chyba ta rodzinna a o reszcie się nie wypowiadam. Miałam tak okropną panią ginekolog że jak mnie bolało to tylko na mnie krzyczała. Do dupy tacy ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te buraki, co podchodzą bez powitania, tylko od razu walą co chcą, a ja wtedy spokojnie mówię "dzieńdobry..."

i wtedy im się nagle kultura przypomina; k*a, jak ja wchodzę gdzieś to się witam i żegnam nawet jeśli nic nie kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen1988, moja pierwsza pani ginekolog była bardzo fajna, tłumaczyła i w ogóle, wiedziałam co mi robi itd. A teraz na takiego babsztyla trafiłam :evil:

Na szczęście niedługo zmieniam ;) A co do rodzinnej, moja niestety zginęła w wypadku, i dlatego mam nową, ale ją niewiele interesuje... :roll:

 

Wkurza mnie że chce mi się spać o tak wczesnej porze :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy takie chamstwo jest okropne. Nie wyobrażam sobie potraktować sprzedawce przedmiotowo, w końcu to on mnie obsługuje nawet jak nic nie kupię. No ale niestety, takie wyniosłe zachowanie zdarza się często...

 

A mnie wkurzają żebracy, którzy mówią że chcą parę groszy na jedzenie, po czym znikają gdy zaproponuje się im kupno chleba. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aria, :mrgreen:

Miałam kiedyś taką sytuację że siedziałam pod pewną przychodnią w aucie, gdy podszedł żebrak, powiedział że wczoraj wyszedł z więzienia, nie ma co jeść i prosi o parę złotych. Dałam mu dwójkę, żeby się odczepił.

Kilka dni później moja mama wchodzi do domu i mówi: "Wiesz, Aga, zaczepił mnie taki facet, powiedział że wczoraj wyszedł z więzienia i chciał wyżebrać ode mnie kilka złotych"... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×