Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

ala1983,

za duzo brałaś i teraz ciężko ,znam ból bezsennosci :? , najgorzej to regularnie zacząć to brać bo później uu, ja próbuje zasnąc ,ale tez mi coś nie idzie . 3mam za Ciebie kciuki i mam nadzieje, ze wytrwasz, ja wczoraj zolsanę na zolpidemie sobie zapodałam,ale dzisiaj próbuje bez niczego moze jeszcze hydro wezmę bo to takie nieszkodliwe jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, Bezsennosc to pół biedy, najgorszy jest u mnie niepokój ruchowy... ciągnie się to już długo.. mimo, że już prawie zeszłam..nie wiesz ile to jeszcze będzie się ciągnąć? Brałam dosyć długo ale dokładnie nie wiem ile.. no i dawka nie aż tak kosmiczna bo 1 mg alprazolam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ide pochydroksyzynkę jednak.

 

-- 22 lut 2012, 03:14 --

 

Angelo24,

Co za robota po nocach hihi , coś mi sie skojarzyło, ale(przemilcżę), podejrzana robota panienki macie być grzeczne :D:?::nono::nono:

 

No tak głodnemu jedno na myśli :P Nie no nie podejrzana a bardzo męcząca psychicznie. Mianowicie analizowanie, analizowanie i jeszcze raz to samo. A panienek tu brak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angelo24 bardziej chodzi o spanie a dól smutno to wiesz jak jest

 

-- 22 lut 2012, 03:37 --

 

ala1983,

nie wiem ,ale ztego co czytałam i słuchałm audycji w radio o lekomani to sprawa bardzo indywidualna i zaden lekarz nie powie ile to bedzie trwało zalezy jak biologicznie mocno organizm jest uzależniony i psychicznie również, także raczej trzeba czekac i nie sugerowac sie jakimiś terminami podanymi przez innych bo to naprawdę moze być róznie, to tyle z takiej tam mojej wiedzy , którą gdzieś kiedys zdobylam i zapmiętałam i raczej tego się trzymać bo to nie były opinie żadnych internautów tylko fachowców,

Angelo24,

no tak winny sie zawsze tłumaczy i od głodnych innych tutaj wyzywa a co Ty tak analizujesz jęsli można jakas ekonomia, socjologia, dane statystyczne, inwestycje etecera :?:

girl anachronism,

na mnie własnie ona też nie za bardzo miansegen raczej mnie pobudza i jakoś tak lepiej mi po nim wiec mam chyba dziwny organizm.

 

-- 22 lut 2012, 03:39 --

 

Angelo24,

wiem kamień filozoficzny z pewnością :arrow::idea::idea::idea::!::?:

 

-- 22 lut 2012, 03:45 --

 

Ja się rozpisałam jak jakaś pitolona Maria Dąbrowska dzisiaj w tych nocnych a teraz mykne na seriala i bede was dogladać z doskoka ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angelo24, koniecznie takie po nocy analizowanie? A co tam kminisz?

 

Niestety trzeba. A kminie pracę zaliczeniową dla siostry, leniwe to, to ale zarobić da :D

 

Tahela

 

Wyjaśniłem już powyżej :P Teraz zająłem się relaksem, czyli wziąłem starą winylową płytę "Czerwonych Gitar" i załączyłem sobie przeboje lat 60 - 80. Po za tym mam ochotę na zimne piwo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tahela

 

Dobranoc : )

 

girl anachronism

 

Szczególnie o tej!

 

A co do świecenia blask bije aż tu. Trochę jasno, w sam raza wyłączenie lampki palącej się obok stolika :)

 

Tahela

 

Prawie jak Św. Trójcą.. :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×