Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, bałam się, że jej nie powiem, bałam się reakcji, jakoś tak głupio się na początku czułam, aż mi się gorąco zrobiło, ale powiedziałam wszystko. Pogadałyśmy trochę, zmieniła mi częściowo leki, dodała nowy, trochę się zwierzyłam, generalnie mega pozytywne wrażenie odnoszę z tej wizyty. Za miesiąc mam przyjść z powrotem, a jakbym czuła, że dzieje się coś naprawdę złego to mam przyjść poza kolejką. Ale była troszkę zdziwiona skąd nagle takie pogorszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem ogladac " O północy w Paryżu " i ten film właśnie sprawił mi wielka radość, w przeciwieństwie do wczorajszego " Erratum " , który kopnał mnie w ryj tak, ze nie mogłem sie przez pół dnia pozbierac.

 

-- 21 lut 2012, 21:34 --

 

Bellatrix, nie ma jakichś przyspieszaczy? W lakiernictwie samochodowym takie sie stosuje :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, to jest świetne...zauważyłam, że z wiekiem zaczynam się interesować oryginalnymi nurtami w muzyce, uwielbiam np.chillout, który odkryłam dopiero 2 lata temu. Przeczytałam natychmiast o Parov Stelar /nie wiem, czy można odmienić/, zainteresował mnie bardzo. Dziękuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×