Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

carmen1988, tak to właśnie wszystko wygląda. Prędzej człowiek z nerwów zwariuje niż go wyleczą.

 

paradoksy, mam wadę kolan od urodzenia, za mną 2 operacje. Obecnie mam płytkę tytanową i 8 śrubek i czekam na wyjęcie tego badziewia, a w sierpniu ostatnia operacja na szczęście , ufff. Ale nie chcę narzekać, bo w porównaniu z Twoimi i Kasi chorobami to pikuś. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen1988, ej bez przesady, alergię ma większość ludzi

a nadciśnienie to mam w spadku, w sumie czego się mogłam spodziewać ,skoro moja mama miała zawał w wieku 35 lat :hide: mój ojciec jest po dwóch zawałach, a w mojej rodzinie śmierć następowała albo w wyniku zawału albo udaru.. nawet moja ciotka w wieku 42 lat umarła na wylew i wcześniej chorowała na nadciśnienie... pora zdychać :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen1988, ej bez przesady, alergię ma większość ludzi

a nadciśnienie to mam w spadku, w sumie czego się mogłam spodziewać ,skoro moja mama miała zawał w wieku 35 lat :hide: mój ojciec jest po dwóch zawałach, a w mojej rodzinie śmierć następowała albo w wyniku zawału albo udaru.. nawet moja ciotka w wieku 42 lat umarła na wylew i wcześniej chorowała na nadciśnienie... pora zdychać :roll:

czyli jeszcze 10-15 lat pociągniesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, szkoda tylko, że tak rzadko. Ale nawet się nie spodziewałam. Rano byłam rozmemłana i benadziejnie przygnębiona, a chwilowo złapałam powera, nabrałam wiatr w żagle.

 

-- 21 lut 2012, 18:11 --

 

slow motion, szkoda tylko, że tak rzadko. Ale nawet się nie spodziewałam. Rano byłam rozmemłana i benadziejnie przygnębiona, a chwilowo złapałam powera, nabrałam wiatr w żagle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×