Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest posprzątane, to czuję dziwny spokój, coś w stylu "życie może mi się walić, ale przynajmniej moje rzeczy są poukładane" :lol: dla mnie to jest rytuał, takie oczyszczenie :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień mija spoko, choć dwa razy miałem uczucie zamierania serca. Zauważyłem, że u mnie nerwica "włącza" się mniej więcej co dwa tygodnie. Przez dwa tygodnie jest okej, bez objawów, potem przychodzą dwa tygodnie, w których lęki się zwiększają. Strasznie irytujące, bo kiedy odnoszę wrażenie, że jestem na dobrej drodze do wyleczenia, to nagle następuje powrót tego szajsu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mi też gorzej nie wiem czy to ta pogoda tak psoci czy co;/ dzisiaj w nocy dopadł mnie straszny ból w brzuchu z nerwów, jakiś lęk nie wiadomo przed czym chyba przed tym że nie umiem nad tym zapanować i takie drgawki;/ z jednym lękiem szybko się uporałam przeszło i zaraz znowu od nowa;/ ogólnie ostatnio jestem bardziej niespokojna mam lęki i duszności;/ ostatnio zebrałam wszystkie swoje najcięższe dolegliwości i wykrzyczałam je mamie i siostrze;/ tłumacze im czy zdają sobie kłaść sie spać i bać się ze się w nocy skoczy z okna? albo że sie wyskoczy z samochodu? na to moja mega mądra siostra ze nie jestem nienormalna i żebym sobie tłumaczyła to że tego nie zrobię i żebym nie gadała z psychopatami bo tylko na gorsze mi to wyjdzie... nie rozumiem o co chodzi jej z tymi psychopatami bo "gadam" - piszę tylko z wami a przecież dolega nam prawie to samo;/ a więc kochani moja siostra uwaza że jestem psychopatka pewnie mama też bo nie słyszałam sprzeciwu, mąż że wariatką;/ nieźle...

Wiec tłumaczmy sobie że nic nam nie będzie a nerwicy nie będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:) dawno nie zaglądałam tutaj, nawiazujac do tematu to kuzynka z ktora rozmawialam na temat moich objawow czy tez atakow i tego ze pisze na takim forum stwierdzila ze nie powinnam pisac na takim forum bo tylko bede bardziej sie pograzala.... ze bede sobie wmawiala objawy takie jak macie i bedzie tylko gorzej....

 

a jak dzisiaj moj dzien wygladal??? STRASZNIE!!!! poszlam spac kolo 1 a wstalam przed 7 bo musialam pozalatwiac sprawy w miescie, w nocy budzilam sie moze ze 2 razy ale szybko zasypialam, a rano jak wstalam zawroty glowy, sciski z jednej strony glowy, drzenie rak, trzesace sie nogi, bylam taka rozstrzepana wszystko mi lecialo w rak i tak jakbym mialam plamy przed oczami, tak cholernie dziwnie sie dzisiaj czuje ze mam wrazenie ze cos ze mna nie tak...:( nie wiem czy spowodowane jest to dzisiejszym niskim cisnieniem i mierzylam sobie cisnienie to mialam 60/140 i 83 bicie serca, mam skierownie do neurologa i dermatologa , jutro ide do szpitala sie zapisac na te wizyty, a dermatolog dlatego ze od pol roku wyskakuja mi plamy na rece a od okolo 2 miesiecy takze na łydkach... i to takie wielkie plamy, nigdy nie mialam problemow skornych a nie dlugo lato i wstyd wyjsc z takimi plamami, mam tez chicha nadzieje ze w tomografi glowy nie bedzie jakis zmian :( a swoja droga strasznie sie denerwuje przed ta tomografia czy ktos mial to badanie?? na czym ono polega i ile trwa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy duszności mogą być na tle nerwowym, bez lęków? Od jakiegoś czasu muszę się wspierać inhalatorem na astmę (Ventolin). Po tym oddech wraca do normy. Generalnie chodzi o trudności z załapaniem powietrza, coś jak przy zapaleniu oskrzeli. Zdarza się to raz na 2,3 dni przeważnie wieczorem, w nocy, lub w godzinach porannych. Czy to przychodzą efekty palenia tony fajek dziennie?

Ma ktoś podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj patrzyłam w oczy korepetytorce prawie godzinę, dałam radę :smile: na pierwszych lekcjach jeszcze kręci mi się w głowie i trochę mną rzuca, ale jest widoczna poprawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy duszności mogą być na tle nerwowym, bez lęków? Od jakiegoś czasu muszę się wspierać inhalatorem na astmę (Ventolin). Po tym oddech wraca do normy. Generalnie chodzi o trudności z załapaniem powietrza, coś jak przy zapaleniu oskrzeli. Zdarza się to raz na 2,3 dni przeważnie wieczorem, w nocy, lub w godzinach porannych. Czy to przychodzą efekty palenia tony fajek dziennie?

Ma ktoś podobnie?

Mogą być na tle nerwowym Michał. Fajki też swoje robią, niestety, znam z autopsji, do tego jeszcze dochodzą świsty...

Ja sobie zrobiłam badania, są ok.

Ty też się wybierz do świętego spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×