Skocz do zawartości
Nerwica.com

Portal Filmweb.pl


Joanna_94

Rekomendowane odpowiedzi

Macie konto na tym portalu? Jeżeli nie, to serdecznie zapraszam na najbardziej szalone i jajcarskie forum w Polsce, czyli forum Johnnego Deppa. Pozdrowienia dla Kici, Jehanne, Dexterki Morgan, Marcinnka i innych dobrych ludzi z portalu :D

http://www.filmweb.pl/person/Johnny.Depp/discussion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, komentujący w zależności od oceny, którą wystawiłeś filmowi są w stanie stwierdzić Twoją orientację seksualną i preferencje polityczne, prawdziwa magia! :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, przykład

 

Nie mam nic do gejów ale przydało by się ich wsadzic do jakies kapsuły i wysłac na orbitę.

 

Z Twojej wypowiedzi można wnioskować, że najprawdopodobniej jesteś gejem i chciałbyś zwiedzić kosmos. Zgadza się?

 

Bóg już ich wyśle w pewne gorące miejsce, więc spoko ;]

 

A hetero na Seszele też trafią? Bo mi trochę zimno jest:( :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak trochę prowokująco napisałem, bo oczywiście nazwisko obiło mi się kiedyś o uszy. :D Jako aktor jest zupełnie przeciętny, ale go angażują bo u części nastolatek na jego widok pojawia się kisiel w majtkach. Mnie nie ma powodu zachwycać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno na swoje konto nie wchodziłem, tak teraz patrzę i w "najczęściej oglądane gatunki" mam taką listę:

Dramat, Dramat-Wojenny, Dramat historyczny, Komedia, Dramat-Komedia, Dramat-Psychologiczny, Dramat-Thriller, Biograficzny-Dramat, Dramat-Kryminał, Dramat-Gangsterski

Nic dziwnego, że moje życie to dramat :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramat, Melodramat, Dramat-Komedia, Familijny-Fantasy-Przygodowy, Komedia, Dramat-Kryminał-Thriller, Dokumentalny, Fantasy-Przygodowy, Animacja-Komedia, Dramat-Komedia-Romans, nie tak źle, coś tam się przewija wyselszego :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×