Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, ooo, ciekawy temat. Ach ten optymizm... :105:

 

A no przeżywam, dziewczyna impulsywna jestem :P fuuuuck, nienawidzę tej babki z całego serca i w sumie wolałam jak była nieaktywna i się ukrywała :mrgreen:

No gdzie zaklejam, nigdy w życiu bym nie marnowała nawet grosza na wywołanie czegoś, gdzie jest ona 8) Jeżeli chodzi o pana V., staram się unikać patrzeć na jego twarz. Nie podoba mi się. no może troszeczkę, no ale... Wywołałam sobie jakieś durne zdjęcia różnych dziwnych osób, byle sobie puste ściany zakleić (w ten sposób mam na ścianie plakaty z 'Pamiętników wampirów', które średnio mnie interesują i 'Sali samobójców', przez co ojciec uznał mnie za jakąś dziwną, bo przecież 'samobójcy'... :roll:)

 

Maaaatko, powinnam się ogarnąć. Najlepiej teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, obsesję? :oops: Było jeszcze gorzej - rok temu :mrgreen: Aktualnie powoli jakoś się ogarniam... Przynajmniej próbuję.

Ale szczerze mówiąc, moje konto na tym portalu społecznościowym jest z lekka przesadzone, ale nie mam ochoty jakoś go uprzątać, wyzbyć się z kilku sekt...

A co ja będę się tłumaczyć, jestem wariatką i koniec 8) To wszystko ojca wina! :lol:

 

-- 20 lut 2012, 18:54 --

 

No i dlatego bałam się kogokolwiek z forum zapraszać. Bo wyjdę na jakąś wesołą wariatkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, oj tam śmiejesz czy nie, ale to serio zaczyna być dla mnie problemem. :mrgreen:

Żebym wiedziała chociaż co to znaczy w moim przypadku być sobą... :roll: Z jednej strony cieszę się, że coś lubię, ale z drugiej, czuję się tak dziecinnie, gdy ktoś mi to wypomni/dostanę coś związanego z Niemcami :?

No ale nieważne, o tym można pisać godzinami. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×