Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy ma to jakąś fachową nazwę?


Ppx

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam pojęcia o czym piszesz,ze ktoś z nudów wpada w psychozy, jak ktoś wpada to chyba nie znudów. :shock: czy o to Ci chodzi?

 

-- 20 lut 2012, 02:41 --

 

ewentualnie ktoś z nudów chce zrobić coś głupiego np. okrasc sklep albo wjechać na 10 i skoczyć, jeśli idzie o okradanie stacji benzynowych to chyba mozna i z nudów , jesli idzie o debilne myśli zeby wjechac na 10 i skoczyć to zapewniam Cię,że mozesz mieć duzo zajęc a taka durna myśl i tak się moze pojawic, doprecyzuj moze co masz na mysli ponieważ Twoja wypowiedź jest zbyt mało określajaca co masz na myśli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nuda jest powiązana z pojęciem wolnego czasu. Nie ma co robić i człowiek się nudzi.

Jest też gorszy rodzaj nudy, kiedy musimy coś zrobić, np. nudny wykład albo cutscenka w grze, której nie można przewinąć. ;-)

 

Nuda to taki wielki problem dzieci. Dla nich oglądać jakiś film obyczajowy, albo robić inną poważną rzecz, typu oglądanie wiadomości rolniczych, analizowanie partii szachowych to tortura.

Potem w starszym wieku, ja mam 24, nuda bywa przywilejem. Szczególnie jeśli przeżyło się wiele stresujących sytuacji i dużo napięcia nerwowego.

 

A odnosząc się do tematu, to myślę, że można poszukać w żargonie prawniczym. "Sprawca dokonał czynu w wyniku:". I tu pada to słowo. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×