Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

*Wiola*, moj jakze rozwiniety intelekt od razu wyslal maila do mozgu z wlasnie takim rozpoznaniem :P

pytanie brzmialo.. adres, numer stanika, orientacja :P

 

-- 18 lut 2012, 02:29 --

 

Alienated, hahaha to stroj z walentynek, wiem wiem musze sie w koncu rozebrac bo serio sama na siebie mam chec :D

ale czasu brak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, wiola nie skojarzyłam ,ale jak juz zwróciłąś uwage to siła rzeczy , oddaj mu tego kapcia bo chłopak ma stresa hihi, teraz ja spadłam z krzesła haha

 

-- 18 lut 2012, 02:55 --

 

*Wiola*, kiedys mi ktos powiedzial... "kazdy klocek da sie odstawic" :P

ło bosze teraz to mnie sie nie fajnie śmierdząco skojarzył z tym klockiem załamka, chyba włacze serial sobie wziełam dzisiaj lighatowo hydro zamiast zolsany, ale moze jakoś coś przysnę, bo coś temat zbacza na podejrzane

rejony :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak płaciłam ostatnio fv za telefon to zmieniłam adres korespondencyjny i byłam i tak święcie przekonana że fv przychodzą mi na maila a się okazało że nie

więc przez pół roku moje fv przychodziły na stare mieszkanie, a raczej pokój który wynajmowaliśmy a ta pizda wynajmująca SŁOWEM się nie odezwała że jakaś korespondencja do mnie jest!!!!

ale niech się wypcha, bo i tak mi przychodziło jeszcze powiadomienie smsem więc sobie płaciłam na bieżąco

skandal :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×