Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

cześć ;)

Mój dzisiejszy dzień jest udany. Dowiedziałam sie że mam piękną zdrową krtań i guzki zniknęły. Po drugie, popołudniu wybieram sie do jaskini solnej z koleżanką a po trzecie pokłóciłam sie ze swoim lubym ale okazało sie że ja miałam racje i teraz czekam na jakieś extra przeprosiny :D

Poza tym jestem już po pracy i zostały mi tylko dwa dni do weekendu :D (wam też ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim. Wreszcie dorwalam się do komputra. :twisted: Ja tylko na 5 minut - nawet nie zdążę poczytać, ale nie mam czasu (rzadko mi się to zdarza ale jednak). Śmieszne to wszystko- teraz nie mam czasu zjeść a za dwa dni będę się nudziła jak mops i szukała na siłę zajęcia. Trzymajcie się. Wpadnę niebawem ponadrabiać zaległości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to dzisiaj dzień życzeń:

Życzę:

teraz czekam na jakieś extra przeprosiny

extra przeprosin i zero kłótni

Kurcze po Xenotarze mam większe lęki

zero lęków (z tego co wiem to z początku leki tak działają a potem się stabilizują)

eh a ja chora jestem

zdrówka życzę

teraz nie mam czasu zjeść

więcej czasu i smacznego ;)

teraz mam lęka czy zaraz nie zasłabne

żadnych lęków i żadnych kłopotów z nerkami, i powodzenia ze znajomościami ;)

 

... i to by było na tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja życzę nam wszystkim, żebyśmy poczekali do weekendu a potem się świetnie bawili ( ja idę na wesele :mrgreen: ) A od poniedziałku zyczę nam samych radości, uśmiechu, słonka i brak powodów do narzekania :D

Znaczy cudowne ozdrowienie nastąpi i już nigdy nikt nie będzie nieszczęśliwy :mrgreen: Bo ja Kaszpirowski jestem.. adin, dwa, tri... :shock::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja życzę nam wszystkim, żebyśmy poczekali do weekendu a potem się świetnie bawili

No, coś mi przypomniałaś... kumpel organizuje urodziny :D;) tak więc się pobawię w sobotę :D ... łatwiej będzie wytrzymać ten tydzień :mrgreen: Życzę Ci Atkaa udanej zabawy :D Takie imprezy za często się nie zdarzają 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale dzisiaj miałam ... nie napad lęku. byłam wredna suka bez kija nie podchodź i ja wcale nad tym nie panowałam, bo prostu sie nie powstrzymałam

 

 

ale moją cechą jest opanowanie, eeeej!!!!!!!!

 

 

i tak postawiłam krzyżyk na swojej szkole, pieprze

 

 

a mój telefon jest bardzo kontaktowy- spóściłam go z oka na 2 godziny i wysłał koleżance 50 pustych smsów.

 

na basenie i upadł i się uderzył w kartę sim.

 

nowe choroby XXI wieku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snae...ja się strasznie cieszę z tego powodu....naprawde :*

 

... mój dzień ?szwagier z Wrocka-zaskoczenie -bardzo miłe :)Posiedzielismy ,pogadaliśmy...super..

Spacer z mężem....sami (qrcze ,jak za dawnych lat..hehe)...tylko co?

Nasłuchałam się żę zmarnowałam kupę lat życia..że niby z moją rzekomą inteligencją (naprawdę nie widze tego u siebie) mogłabym osiągnąc wiele....ech....szkoda słów,kolejne przemyslenia....dobrze że jutro już wizyta u psychiatry ;)......aj....sama niewiem co myslec..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale moją cechą jest opanowanie

Tej cechy lepiej się trzymaj ;)

i tak postawiłam krzyżyk na swojej szkole, pieprze

??? :? A to czemu?

a mój telefon jest bardzo kontaktowy- spóściłam go z oka na 2 godziny i wysłał koleżance 50 pustych smsów.

to chyba nie Nokia :P

aaa i oczyiście jak się nią zajmowalem to byłem dobrym synem

Kiedyś musi być ten raz, że wreszcie zrozumie, co robi i kogo ma przy sobie.

Wracam do żywych.Jest pięknie,jest różowo,jest pluszowo,jest cudnie.Szczęśliwa jestem.Trwaj chwylo

Wspaniale Kasiu :D

że niby z moją rzekomą inteligencją (naprawdę nie widze tego u siebie)

Gusia skromnisia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gusia skromnisia Wink

 

Oj to nie tak ..naprawdę siedzę i się zastanawiam ...:(

Dla mnie inteligentnym niejest ten co potrafi dużo mówic...a ten co potrafi realizowac siebie....tu jest problem ...sama wiedza,,samo gadanie nie wystarczy

Potrzebuję wielkiego "kopa"-ja poprostu niepotrafię...;( ,nie wierzę w siebie....ech powinnam poleśc do jęczarni...a najlepiej do łóżka ale nawet spac nieumiem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie inteligentnym niejest ten co potrafi dużo mówic...a ten co potrafi realizowac siebie...

O nie! Moim zdaniem inteligentny to ktoś, kto ma możliwości, a ten co potrafi realizować siebie, czyli te możliwości wykorzystać to np. ... obrotny... A obrotność do inteligencji i zdolności ma tyle co piernik do wiatraka ;) Także masz podstawy do tego, żeby uwierzyć w siebie, a to będzie podstawa do działania.

Potrzebuję wielkiego "kopa"

A bym Ci dał tylko mi noga do Sosnowca nie sięga :lol: bo nie masz podstaw do takiego złego myślenia o sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×