Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

ninja, żyję, ale gdybym musiała iść jeszcze ze dwa dni pod rząd, mogłabym paść w połowie drogi do domu. Na szczęście jeszcze tylko pół roku i koniec użerania się z tą szkołą, może w nowej będzie inaczej... (chociaż zapowiada się być gorzej, ale co tam :D )

A może masz i ochotę u mnie posprzątać? :mrgreen:

 

Thazek, hej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ninja, ruch to będziesz miała niezły - jak zobaczysz mój pokój i będziesz uciekać :mrgreen:

W moim mieście jest lipa, bo na trzy podstawówki, dwa gimnazja, mamy jedno liceum. I nikt z grupy 'ludzie, których nie chcę widzieć nigdy więcej' nie chce wybrać się do technikum czy zawodówki :roll: Na szczęście na mój profil raczej się nie wybiorą 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam, gorzej niż u mnie chyba być nie może, po biurku chodziła mi już armia kłaków z kurzu... dzięki Bogu nie jestem alergikiem :D

kurcze, szkoda, że twoi rodzice kręcą nosem na liceum w Olsztynie, tu nawet przy jednym jest internat ;) z drugiej strony, zawsze jest szansa, że to ci ludzie, których nie chcesz więcej widzieć pójdą gdzieś w cholerę i będzie git :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat większość ma taką rodzinę, że pozwolenia mieć nie będą na wyjazd. Nie rozumiem mojego ojca - sam mieszkał w internacie w Olsztynie, miał szkołę pod nosem... :bezradny:

No ale ONI idą głównie na humana, bo, nieskromnie mówiąc, są cieniasami z matmy w porównaniu do mnie (i do średniej krajowej również) 8) Jedna z nich rzadko wiedziała, ile to 8+5 :twisted: Na ogół jakoś zadawałam się z 'mózgotrzepami', może dlatego zawsze kończyło się to największą na świecie wrogością? :D

Tylko najgorsze, że różne profile mają łączone języki, tego się boję najbardziej. Wtedy to już z pewnością nie wyduszę żadnego słowa i nie będę obecna na lekcjach duszą...

 

Ja mam kłębek sierści za łóżkiem, ale boję się wyciągnąć tam rękę, wiadomo - potwory i te sprawy :lol: No i plakaty zamiast na ścianie, znajdują się na podłodze, nawet nie mam motywacji ich powiesić :roll:

 

-- 17 lut 2012, 17:52 --

 

No i w całym pokoju są KSIĄŻKI. Dlatego tęsknię za wakacjami - wtedy wiem, jak wygląda moja podłoga :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh, to pech :( jak to języki łączone? na językach to raczej powinni rozbijać grupy na jak najmniejsze O_o

 

Vett, wierzysz w potwory pod łóżkiem? :lol: ja tam chyba nigdy takich strachów nie miałam, wychodzę za dnia na ulicę to mijam potwory...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×