Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.


linka

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

    • 5.Bardzo źle.
      27
    • 1.Bardzo dobrze
      64
    • 2.Dobrze.
      51
    • 3.Srednio.
      41
    • 4.Źle.
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Stchórzyli?...boją się napisać? z jakiego powodu?..........no kurde przecież to tylko forum ludzie...My z Domi jakoś potrafiliśmy napisać co myślimy o pewnych sprawach i nic nam się nie stało jakoś,żyjemy.Więc żeby była lepsza dyskusja to niech Ci inni ludzie też tutaj napiszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo im się nie chce wdawać w takie dyskusje, bo uważają, że to nic nie zmieni. bo jak widać nie zmieni.

 

-- 16 lut 2012, 14:56 --

 

bo w sprawie Michuja mam rację, więc przestań się o to wykłócać.

 

naucz się odróżniać rozmowę od kłótni. To, że masz rację, nie znaczy, że masz prawo kogoś obrażać. Ty możesz łamać regulamin, inni nie, no cóż , takie życie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, od siebie, że o ile pamiętam Lola sama postanowiła odejść po czasie nikt jej nie wywalił. Poza tym wyluzujcie w gaciach, ja wiem, że to ważne miejsce dla wielu osób w tym także dla mnie ale........ nie szkoda wam czasu i nerwów na takie idiotyczne kłótnie, ojej miałem bana, a ona się brzydko odzywa, czemu jestem obserwowany :roll: no jak w przedszkolu. Skoro masz bana - zasłużyłeś, tak samo jak na rangę - w tym "wcieleniu" albo poprzednim - deal with it! Skoro ktoś zabluzga - widocznie ma powód, zły dzień albo coś - niech spuści parę - wszystkim będzie lżej....... to "tylko" forum.

 

 

Ps. Nie ładnie nabijać się z hinduskiego kina - Linka je lubi - podpadacie mi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, Nie chcę się szarpać dłużej, bo do niczego to nie prowadzi. Napisałem tylko jak to BYŁO. Dodam, że dużo ludzi ma podobne odczucia.

 

Paradoxy wyjasnila Ci DOKLADNIE wszystko co bylo do wyjasnienia, podala Ci nawet linki do postow za ktore dostales pierwszego bana. Ban jest dozywotni, tak dla przypomnienia. Zakladanie dziesiatek kolejnych kont i tak nic Ci nie dawalo, bo ban obowiazywal nadal. Teraz jestes na warunkowym i juz zaczynasz rozrabiac. Nie doceniasz tego co masz. Za kolejny post off-topowy (tematem jest ANKIETA) beda ostrzezenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wujekEgonDaCiKlapsa, czy Ty całymi dniami kminisz, dlaczego jesteś wciąż banowany? Bo non stop o to pytasz. Skoro nie trafiają do Ciebie odpowiedzi, to daj se spokój. Masz specjalną rangę bad boya, którego tak lubisz zgrywać, ciesz się :mrgreen: i daj już spokój :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, chodź jedna osoba wie o co chodzi, o.n.a, dziękuję za wsparcie! teraz nic nie udowodnię, usunął temat. Dodam tyle że mnie obraził, jak by chciał to by i zbanował ;/ słowem nie ma jak się bronić. Gdyby nie było solidaryzacji wśród modów, MS został by zdegradowany do zwykłego użytkownika. Prawdę mówiąc samowola. A wystarczyło, grzecznie odpisać, lub usunąć temat. Co do zarządu tutaj mam zaufanie tylko do admina shadow_no i modki Bellatrix Pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz nic nie udowodnię, usunął temat. Dodam tyle że mnie obraził, jak by chciał to by i zbanował ;/ słowem nie ma jak się bronić

 

Zaraz dostaniesz drugie ostrzeżenie za kłamstwo i pomówienie mojej osoby. Wszyscy moderatorzy mają dostęp do logów z poczynaniami innych osób funkcyjnych i nie ma tam żadnego usuniętego posta, ani tematu, poza tym który znajduje się w koszu i jest do publicznego wglądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej, sami widzicie. Ja już nic nie mówię... dodam tylko że wszystko jest w koszu i do przejrzenia. Byłem przekonany że usunął na amen. Chciałem tylko walczyć o swobodę wypowiedzi na tym forum.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×