Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?ANKIETA.


linka

Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.  

199 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz prace moderatorów na tym forum?Ankieta.

    • 5.Bardzo źle.
      27
    • 1.Bardzo dobrze
      64
    • 2.Dobrze.
      51
    • 3.Srednio.
      41
    • 4.Źle.
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Ja podtrzymuję swoje zdanie. Forum ma dosyć ''specyficzny'' charakter i jest tylko 2 modów, którzy pofatygują się zapytać, uspokoić, spróbować pogadać, zamiast grożenia i w kolejności używania ostów i banów, który jeszcze bardziej rozsierdzą (czego dowodem jest nasza trójka obserowanych ;) ) Tak wg. mnie powinien wyglądać funkcyjny na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix chyba sie ze wszystkim zgadzam co napisalas :)a tak teraz po ochlonieciu dodam ze Basia ja naprawde osobiscie nic do Ciebie nie mam i Cie lubie, aczkolwiek no uwazam ze nie raz za ostro reagujesz, ale to pewnie tez kwestia charakteru takiego :) ja tez czesto biore vos do siebie w takich dyskusjach ale staram sie jak moge jednak zeby nikogo nie urazac. Ja jakos szczegolnie cenie sobie moderowanie Moniki i uwazam ze to swietna decyzja byla przy naborze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominika.

Inteligentna z Ciebie Kobieta i mam nadzieję że z obecnej sytuacji wyciągniesz właściwe wnioski.

NIKT nie jest do końca zły, ani do końca dobry.

Gdy miałem wojnę z "zielonymi" to postrzegałaś mnie jako osobę zdegenerowaną, złą .

Sama widzisz , że do końca tak nie jest.

Bardzo łatwo można zostać zaszufladkowanym broniąc uparcie swojego zdania.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intel, o, dziękuję za komplement, akurat od Ciebie bym się go nie spodziewała nigdy. :) Wychodzę z założenia, że nikt nie jest tu zły, bo nie jesteśmy tu dla zabawy, a z powodu jakiś problemów i poważnych zaburzeń...Jeśli wypowiadasz się tak jak teraz czyli normalnie, to nic do Ciebie nie mam, aczkolwiek wtedy kiedy rzucałeś wyzwiskami to już zupełnie inna bajka, rozumiem, że pewnie kierowało Tobą zaburzenie, ale mimo wszystko osoby z zaburzeniami, też muszą mieć jakieś granice.

Również pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- *Wiolę*, -cenię za jej niebywałą życzliwość i ciepłe słowa,które odnalazłam w wielu jej postach,

_ *Monikę*, -za próby dotarcia do źródła problemów użytkowników,poprzez zadawanie pytań,które często okazują się bardzo pomocne,

- paradoksy, -cenię za szczerość (czasami do bólu ), bezapelacyjną umiejętność obrony własnego zdania,

- Mada_Scientista, - za rzeczowe informacje i niebywałe poczucie humoru,

Ja widzę to tak samo. Co do pozostałej dwójki to albo mało piszą i nie mogę ocenić, albo nie trafiam na ich posty po prostu.

 

Ogólnie to na każdym forum podziwiam modów, że im się chce. Mnie by się nie chciało użerać z userami, moderować topiki, wklejać, rozklejać, wyrzucać do kosza, dyżurować itp. itd. :bezradny: no chyba, że miałbym za to jakąś penysjke :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto powiedział, że jest to ok? nie obraziłaś nikogo z forum, ale obraziłaś konkretną osobę. a to co zacytowałaś, to owszem zgadzam się w z tym w pełni, ale skoro nie umiesz pohamować swoich emocji, to może nie powinnaś być moderatorem?

nie widzę tu żadnych emocji, nie kipię kiedy piszę że tamta osoba jest pojebana.

po prostu moim zdaniem jest, i tyle.

też do Ciebie nie mam nic personalnie, ale uważam że teraz trochę szukasz dziury w całym. na forum jestem ponad 2 lata, nie od wczoraj.

Ja podtrzymuję swoje zdanie. Forum ma dosyć ''specyficzny'' charakter i jest tylko 2 modów, którzy pofatygują się zapytać, uspokoić, spróbować pogadać, zamiast grożenia i w kolejności używania ostów i banów, który jeszcze bardziej rozsierdzą (czego dowodem jest nasza trójka obserowanych ;) ) Tak wg. mnie powinien wyglądać funkcyjny na tym forum.

 

a potrafisz podać przykład banowania bez ostrzeżenia, czy chodzi tu o Ciebie, kiedy po 10 banach i 20 założonych kontach byłeś zbulwersowany faktem, że znowu zostałeś zbanowany i beszczelnie napisałeś wiadomość do admina ZA CO ten ban? :roll:

nie ośmieszaj się. dobrze wiesz,ze jesteś tu warunkowo. i tak naprawdę regulamin na Ciebie już dawno sie skończył.

 

najgorzej, że Wy widzicie tylko bany, bo wglądu w logi moderatorskie nie macie.

nie powiem, ze fajnie jest odwalać robotę i zbierać za to cęgi, zwłaszcza że robię to z dobrej woli.

najłatwiej krytykować, a dlaczego jak przychodzi co do czego nikt się na moderatora nie zgłasza?

 

chciałam zaznaczyc, że piszę to bez jakichkolwiek emocji, jedynie podtrzymując swoje zdanie, za co mnie lubicie ponoć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a potrafisz podać przykład banowania bez ostrzeżenia, czy chodzi tu o Ciebie, kiedy po 10 banach i 20 założonych kontach byłeś zbulwersowany faktem, że znowu zostałeś zbanowany i beszczelnie napisałeś wiadomość do admina ZA CO ten ban?

Bo to tej pory nie wiem, za co pierwszy? Później to już szło taśmowo :roll:

 

nie ośmieszaj się. dobrze wiesz,ze jesteś tu warunkowo. i tak naprawdę regulamin na Ciebie już dawno sie skończył.

No tak. Bycie funkcyjnym i prawidłowość pełnienia tej funkcji zależy od PMS.

Słucham? Oświeć mnie.

 

-- 16 lut 2012, 09:47 --

 

chciałam zaznaczyc, że piszę to bez jakichkolwiek emocji, jedynie podtrzymując swoje zdanie, za co mnie lubicie ponoć.

większej bzdury nie czytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wujekEgonDaCiKlapsa, mam znaleźć Twoje posty w wątku o z.o. kiedy obsmarowywałeś meganiecenzuralnymi słowami UŻYTKOWNIKA forum (chodzi o Radka)? I ciągnąłeś dalej przepychanki mimo upomnień?

przypomnij sobie. za to dostałeś osty a potem bana, a potem sobie zakładałeś beszczelnie kolejne konta na zmiennym ip mimo że wiedziałeś ze masz bana. dlaczego nie pisałeś żadnej reklamacji? ponieważ pierwszy ban przyznany słusznie i dobrze o tym wiesz.

ja sklerozy nie mam, założenie kolejnego konta nie skutkuje wymazaniem poprzedniego bana.

I tak sobie od roku ciągle konta zakładasz, bo co tam, moderatorzy to debile i się nie skapną.

Biednego Ciebie nikt nie uprzedził, że po założeniu konta znowu dostaniesz bana? :roll:

 

Nie zarzucaj mi żadnego PMS bo ja personalnie do Ciebie nie skacze, a mogłabym, ale po co. Widać kto potrafi zachować kulturę wypowiedzi, takie zagrywki są poniżej pasa. Moje PMS nie ma tu nic do rzeczy, Ty po prostu lubisz robić ludzi w bambuko i udawać ześ pokrzywdzony.

 

-- 16 lut 2012, 10:48 --

 

wujekEgonDaCiKlapsa, ahh, rozumiem że siedzisz w mojej głowie i wiesz kiedy i co czuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, za to dostałem osta o ile pamiętam i sprawa jest dawna zakończona. Możesz nie wyciągać brudów z przed wieków? Bo to ni jak się ma do tego.

PYTAM KONKRETNIE. ZA CO DOSTAŁEM BANA Z AUTOMATU, GDY TOMEK MI REAKTYWOWAŁ KONTO?

Próba pisania reklamacji kończyła się banem. Co ty na to?

Nawet sama nie wiesz nawet za co i wygląda to tak, jakby ci przyjemność sprawiało bycie upierdliwą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wujekEgonDaCiKlapsa, no śmieszny jesteś, udajesz że nie rozumiesz, czy co?

Wtedy zarobiłeś 2 ostrzeżenia, co jest równe banowi. Piszesz, żeby do tego nie wracać, ale o to właśnie chodzi! :shock:

Ban Ci się nie wymazuje bo tak chcesz, czy bo założysz kolejne konto.

Bany przechodzą na kolejne konto, za założenie 3ch kont w ciągu roku jest też ban.

Prosta matematyka ban+ban= ban

 

Czego tu nie rozumiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...........................................................

Oczywiście, byłeś czysty jak łza, dlatego za każde kolejne konto dostajesz bana.

 

:roll:

 

-- 16 lut 2012, 10:59 --

 

Nie miałeś jednego, przy kolejnym dostałeś bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wujekEgonDaCiKlapsa, dostałeś amnestię bo nie ma na Ciebie siły, a nie dlatego że nie należał Ci się ban.

I tak za każdym razem masz nowe konto, więc jaki jest sens? wracasz jak sraczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha. To ja odpowiem na proste pytanie, na które ty nie potrafisz.

A to, że wracam to g. cię obchodzi. Nie robie tego dla ciebie.

Jesteś jedynym modem z którym wyjątkowo nie można się dogadać.

Generalnie masz w dupie. Możesz skorzystać z danych ci narzędzi to robisz, (buduje cię to? ) nie więdząc nawet jak sprawa wygląda.

Skoro może to komuś uprzykrzyć życie, to czemu nie?

Tak wygląda twoja funkcja na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post656893.html#p656893

zaburzenia-osobowo-ci-cz-ii-t26029-392.html

poszukałabym więcej, ale nie wiem na który to nick...

 

miłego

 

rzucaj kamieniem.

 

-- 16 lut 2012, 11:14 --

 

haha. To ja odpowiem na proste pytanie, na które ty nie potrafisz.

A to, że wracam to g. cię obchodzi. Nie robie tego dla ciebie.

Jesteś jedynym modem z którym wyjątkowo nie można się dogadać.

Generalnie masz w dupie. Możesz skorzystać z danych ci narzędzi to robisz, (buduje cię to? ) nie więdząc nawet jak sprawa wygląda.

Skoro może to komuś uprzykrzyć życie, to czemu nie?

Tak wygląda twoja funkcja na forum.

 

yy, wtf? gdzie tu jest jakaś odpowiedź na coś?

 

poczytaj moje posty i zastanów się co mówisz, bo widac że nie masz o niczym pojecia.

ileż można pobłażać i klepać po główce. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy umiesz czytać ze zrozumieniem? jakie wyciąganie brudów?

właśnie to co zrobiłeś w przeszłości się za Tobą ciągnie, dostałeś bana i co, myślisz ze na kolejnym koncie go nie będziesz mieć? :shock:

Ty myślisz w ogóle co robisz? nie wydaje mi się.

 

Sądzę ze dosyć jasno przedstawiłam i fakty i argumenty, a Ty nadal udajesz że nie wiesz o co chodzi i próbujesz ze mnie zrobić heterę co siedzi na forum i tylko banuje Ciebie biednego.

 

ja skończyłam, niech inni ocenią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×