Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

W umowie jest mowa o 5zł na miesiąc za kartę i tyle, więc łatwo będzie kontrolować, czy sobie nie pozwalają na za dużo ;)

 

-- 16 lut 2012, 10:15 --

 

Sabaidee, mój ojciec też jest takim obywatelem X ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, dokładnie. Pobierali mi oddzielnie za prowadzenie konta, za bankowość internetową i raz w roku za kartę. A potem jeszcze miałam problemy, żeby to badziewie zamknąć :/

Teraz mam w polbanku i póki co nic im nie płacę. Ale już raz zdążyli mi przepisy zmienić (a mam to konto od kilku miesięcy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PKO BP ;) darmowe przelewy i pobieranie z bankomatów, także mi pasuje :smile:

Przelewy darmowe z Pko do Pko reszta była po chyba 50 gr. Prowadzenie konta 3 zł miesięcznie . Ogólnie wychodziło mi około 30 zł miesięcznie za darmowe konto. Teraz mam w mbanku i jest naprawdę darmowe- kartą należy mieć płatności z 100 miesięcznie i też wtedy odpuszczają prowizję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, nie, mama mnie zostawia kosztem pracy za granicą :cry: a poza tym studia ;) nie wiem jak to będzie z tym ipko, oni tego teraz nie łączą jako jedną usługę?

 

-- 16 lut 2012, 10:25 --

 

Dariusz_wawa, tak, tyle, że to jest Konto dla Młodych ;) nawet nie studenckie, tylko dla uczniów. Wiem, jakie są warunki na zwyklym, moja mama je ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, nie, mama mnie zostawia kosztem pracy za granicą :cry: a poza tym studia ;) nie wiem jak to będzie z tym ipko, oni tego teraz nie łączą jako jedną usługę?

 

-- 16 lut 2012, 10:25 --

 

Dariusz_wawa, tak, tyle, że to jest Konto dla Młodych ;) nawet nie studenckie, tylko dla uczniów. Wiem, jakie są warunki na zwyklym, moja mama je ma.

To chyba się nazywa grafitii i jest powiązane z kontem mamy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×