Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Bielsko-Biała]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

sylwiha co to jest terapia na oddziale dziennym? powiem szczerze ze bylam tylko raz u psychiatry bo moja rodzina mnie wysmiala a wiem ze kontakt ze specjalista to podstawa leczenia.. teraz mieszkam z dala od nich i musialabym sie wybrac do lekarza. Czy na Olszówce z poradni o ktorej pisaliscie mozna korzystac nawet jezeli nie nalezy sie do zadnej poradni w BB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olszówke odradzam trzeba długo czekać..

 

ja dostałam się do Czechowic-dziedzic http://leczenie-nerwic.pl/

nie wiele mogę Ci powiedzieć ,bo dopiero w pon zaczynam... wiem że to jest codziennie od 9-14 zajęcia z psychologami i terapeutami...

ja wcześniej próbowałam sama sobie pomóc ale mi nie wyszło, a pod okien psychologa się mi pogorszyło jeszcze bardziej...widziałam się z nim raz na 2 tyg.

dlatego postanowiłam spróbować tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to idac za ciosem proponuje jutro :) dacie rade?

w sobote jade w rodzinne strony ale od wtorku znow chetnie zagospodaruje czas na spotkanie. Dajcie swoje propozycje! przeciez grupa wsparcia to grupa wsparcia :) mozemy isc do kina i obstawiac kto z nas dluzej wytrzyma na sali ;PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy ma jakies swoje stresogenne miejsca. Mnie zawsze przerazaja aule, sale, koscioly i miejsca gdzie mamy byc cisi i skupieni. Te same miejsca gdyby tetnily energia, ruchem, mozliwoscia przemieszczania i wychodzenia kiedy sie chce, przestalyby byc dla mnie straszne. Przyklad: warsztaty z praca grupowa, burza mozgow - na TAK, nudne, monotonne wyklady - ATAK PANIKI murowany. Nie wiem co ze mna jest nie tak ;/

Thazek w takim razie czekamy az bedziesz mial wolne popoludnie :) ale gdyby ktos chcial sie jutro "przelamac" ( malaMI25?:) to podtrzymuje temat wyjscia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o, Bielsko... jakoś go wcześniej nie zauważyłam... trochę tęsknię za Bielskiem... ale nie chce mi się tam wracać...

nie wiem czy widzieliście http://spacer.bielsko.pl/2489.html?PHPSESSID=f9d1aeaaea8bdce7700651650b2ab34b ale dobra zajawka :)

przynajmniej tak mogę sobie pospacerować ;)

Btw, Kocham Lipki ^^ jak ktoś nie był to polecam jak się już ładna wiosna zrobi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×