Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sportowe emocje


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Midas, hehe widzisz...to nie tak.. :P

jak mowie ze pamietam van bastena, gullita, rijkarda to nie ze znalam sie, co jak, i w ogole...dzieciak byłam ale Z racji towarzystwa z dziecinstwa, no i tradycji w domu ze futboll to religia :P wiedzialam ze istnieja tacy zawodnicy, z czasem zaczelam interesowac sie bardziej az odkryłam ze futbol to nie sport.. to styl zycia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha.Doskonale Cię rozumiem, Dariusz.

Kiedyś z ciekawości pojechałem na trening ekipy ze Świętochłowic.

To był mój pierwszy kontakt z żużlem w życiu.

SZOK !!! W tv wydaje się , że oni jeżdżą na motorowerach.

Lecz jak zobaczyłem i usłyszałem ile mocy mają te "motorowery" to byłem w szoku.

I to przerażenie, że ZA SZYBKO wchodzą w zakręt , że MUSZĄ się na nim zabić z taką prędkością.

I zapach.

Nieopisywalny.

Niestety nie zdążyłem złapać bakcyla. Zwyczajnie zamknęli klub z braku kasy, zanim zacząłem na mecze jeździć....

Podobnie było z hokejem.

Ja generalnie lubie zobaczyć wszystko na żywo.

Obojętnie czy to sport którego nie widziałem nigdy na żywo czy też IX symfonia Bethovena w filharmonii.

Tylko wtedy można wyrobić sobie zdanie na jakiś temat.

Otóż hokej w telewizji mnie nudzi z racji trudnego do uchwycenia krązka.

Ale na żywo....Matko Boska , co to jest za jazda...

Na jakich prędkościach to wszystko się odbywa.A HUK zawodników o bandę jest porażający.

Na żywo widać CAŁE LODOWISKO i dzięki temu można zauważyć cały kunszt i zamysł uskutecznianych akcji.

Telewizja tego nie daje.

Poza tym nie myślałem , że hokeiści to takie byki.

Mimo że mam prawie 190 cm i konkretną budowę to przy nich czułem się nieswojo....

Ciekawe co pokaże Milan.

Nie ukrywam , ze od kilku lat czekam na stylowe "przebudzenie" tego zespołu, bo jak już pisalem uwielbiałem ich styl sprzed 5-7 lat....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywałem na Gwardii Warszawa ale jak mi się spodobało to rozwiązali sekcję żużlową. :evil:

Szkoda, tak to czasami bywa w sporcie.Najważniejsze są pieniądze.

 

Moja drużyna można powiedzieć ,że cudem utrzymała się w ekstralidze.W tym sezonie zainwestowali w lepszych zawodników i trenera więc spodziewam się dużych emocji.

Może znowu zostaniemy Mistrzem Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwsze piłkarskie wspomnienia mam z Mundialu we Włoszech 1990. Najbardziej pamiętam grę Kamerunu oraz brzydko grających fuksiarzy z Niemiec.

 

-- 15 lut 2012, 22:27 --

 

2 do 0 tym razem Szczesny bez żadnych szans a Arsenalska obrona znowu się kompromituje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwsze piłkarskie wspomnienia mam z Mundialu we Włoszech 1990. Najbardziej pamiętam grę Kamerunu oraz brzydko grających fuksiarzy z Niemiec.

Ja zaczynałem od Orłów Górskiego - czyli olimpiada i mundial 1974 :D Było co ogladać choć telewizory były czarno- białe :D Słynny wynik z Haiti 7:0 dla Polski. Teraz pewnie wynik byłby odwrotny. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwsze piłkarskie wspomnienia mam z Mundialu we Włoszech 1990. Najbardziej pamiętam grę Kamerunu oraz brzydko grających fuksiarzy z Niemiec.

Ja zaczynałem od Orłów Górskiego - czyli olimpiada i mundial 1974 :D Było co ogladać choć telewizory były czarno- białe :D Słynny wynik z Haiti 7:0 dla Polski. Teraz pewnie wynik byłby odwrotny. :D

Akurat Haiti targane wieloma problemami polityczno-żywiołowymi wysokiego poziomu dziś nie prezentuje ale połowa Afryki bym nam nieźle dokopała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×