Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Z aktywnych w tym wątku osób, jeśli już kogoś spotkałem, to najwięcej dwa razy :bezradny:

 

 

Myślę, że najwyższy czas ustalić dzień, godzinę i miejsce. Sugeruję właśnie rozpoczynający się tydzień.

 

 

Ale spotkałeś kogoś :) choć jeśli spotkanie dojdzie do skutku to pozwolicie, że się dołączę, mimo że ostatnio kontakty towarzyskie sprawiają mi trudność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zwracajcie uwagę na mój nick,nie jestem socjopatką (niestety/stety) ;)

Zaczęłam dopiero teraz uczyć się historii od podstaw,postawiłam sobie za zadanie rozszerzenie wiedzy właśnie z historii,literatury oraz szeroko rozumianej sztuki. Myślę też o jakimś sporcie,ale za to będzie mi ciężej się zabrać,choć kto wie.

Piszę to głównie dlatego,że fajnie by było wg mnie połączyć spotkania z kimś z rozwojem (heh,jak to brzmi;p),czyli np.wyjście do muzeum,teatru,co nie wyklucza oczywiście wyjścia na piwo ;):D

Przez nerwicę mam dużo czasu,nie pracuję,przerwałam studia i nie jest łatwo ze stresem.

Chodzi o takie wspólne mobilizowanie się.Jeśli kogoś to interesuje to proszę o pw :)

(mój wiek 20 lat,jeśli to ważne dla kogoś)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja nie cierpię Krakowa a mieszkam tam od 4 lat prawie już. Przez to miasto głównie moja rozpacz i chyba początki depresji. Ale musze tam jakos przezyć jeszcze... Chciałabym sie spotkac z kims kto mnie zrozumie, moze przeszedł tez jakies załamanie nerwowe. Bo naprawdę strasznie się boję, że z tego nie wyjdę. Jestem w totalnej rozsypce i nie nie zapowiada poprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,również dołączam się do przedmówcy,jeśli będziecie coś organizować,to jestem chętny.Ktoś ma czas w ogóle w ten weekend?????:)

 

-- 24 lut 2012, 21:33 --

 

Pytanie kieruję szczególnie do seksownych dziewcząt w przedziale wiekowym od 18-75 lat,lubię brunetki,blondynki,rude,łyse też:)Sorry,głupi żart:)Na poważnie,jak ktoś ma ochotę się spotkać,to proponujcie jakieś terminy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Obserwowałam to forum prawie rok temu.

Wreszcie odważyłam się tu naprawdę zaistnieć.

Mam nadzieję, że uda mi się z Wami poznać, a w rezultacie spotkać.

Miło by było spędzić trochę czasu z ludźmi, którzy rozumieją o co w tym wszystkim chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M_M, słuchaj, mam inicjały MM i uwielbiam Marilyn, jak przeczytałam Twój post, gdzie jest napisane, że obserwujesz forum od roku (tak samo ja), to sobie pomyślałam, o nie, ktoś sie pode mnie podszył. Przepraszam, ale tak mi się jakoś skojarzyło...

 

To jak, pod koniec tygodnia spotkanie ? np. piątek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M_M, słuchaj, mam inicjały MM i uwielbiam Marilyn, jak przeczytałam Twój post, gdzie jest napisane, że obserwujesz forum od roku (tak samo ja), to sobie pomyślałam, o nie, ktoś sie pode mnie podszył. Przepraszam, ale tak mi się jakoś skojarzyło...

 

Nie masz za co przepraszac. :)

Podobienstwo moglo Ci sie wydac podejrzane, ale wierz mi, ze tak nie jest - badz spokojna :)

A MM to nie moje inicjaly :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×