Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

kornelia_lilia, a tam tajemniczy :P starta marchewka,pora,kapusta pekińska,majonez i cukier-drobno pokroić i wymieszać :mrgreen: tylko trochę jest przy niej roboty,a mnie się nie zawsze chce :P:mrgreen:

to smacznego ;)

Kasia bo z gotowaniem jest jak z poezja trzeba miec natchnienie, wtedy wychodzi najlepiej,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, musisz moze potrenowac z tymi ciastami ja kiedyś cześciej piekłam , ostatnio rzadko, ale w sumie mi wychodziły nawet te niez kartonika, tylko roboty więcej a tutaj to wszystko sie miesza 5 minut i ciasto w piekarniku

Vett,

pójdziesz , pójdziesz i później przezyjesz swój pierwszy szok jak facet wejdzie na wykład i pierwsze co powie to ,ze na egzamin obowiązuje was ksiazka, która ma tysiąc stron a jak sie zapytacie o pytania to padnie odpowiedź spis treści i zatęsknisz za szkoła wtedy średnia hihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przystało na osobnika płci przeciwnej, gotowanie nie tyle co jest dla mnie "koszmarem" ( od biedy mógłbym to robić) co "czarną magią" - moje umiejętności kończą się na jajecznicy : D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, :D

Bellatrix,

ja pize rzadko robie ,ale zdarzyo sie, kiedys miałm taka swietna ksiazeczke z włoskimi potrawami i super przepisy były,ale gdzies mi wcieło, ktoś sie nie bał i zajebał to znaczy pozyczył sobie bez pytania a tak na serio to nie wiem co sie z nia stało, ale szkoda,ze znikneła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×