Skocz do zawartości
Nerwica.com

Orgazm


Kiya

Rekomendowane odpowiedzi

1) Wychodzę z założenia, że wszelkiego rodzaju urozmaicenia przydadzą się wtedy, kiedy zacznie być nudno w łóżku. (to m. in. a propos naszej młodzieży - nie gorszy mnie sam fakt uprawiania seksu przez młodzież, tylko te sposoby :shock: )

2) Nie mówię, że ogółem różne pozycje mnie gorszą, tylko niektóre... Ja muszę przynajmniej chwilami widzieć twarz partnera, inaczej czułabym się jak pojemnik na spermę.

3) Też nie uznaję "klasycznej" pozycji, dla mnie w łóżku trzeba się wić, przekręcać, obkręcać i wbijać pazury, itp. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam klasyczną (między innymi ;) ).

Kiya, seks to świetna zabawa, więc nie rozumiem, dlaczego nie bawić się od początku, po co czekać, aż będzie nudno? :shock: Zresztą jeśli partnerzy rozumieją swoje potrzeby, akceptują, są otwarci, to nie ma mowy o nudzie. Ty faktycznie miałaś chyba kiepski początek - jeśli idzie się do łóżka z partnerem, który Cię szanuje, to jak można się czuć jak pojemnik na spermę choćby w najbardziej wymyślnej pozycji? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś kolejną kobietą burząca mój skromny, katolicki spokój. Miałaś się oburzyć, krzyknąć: "Dariusz, jak możesz!", zakryć ręką, wciąż w nerwach rozedrganą, oczy, których źrenice - nie wątpie, ze powabne i błyszczące - już zaczynały biegać po strofach psalmów, by odpokutować myśli plugawe. :shock:

:

Piotrek, jak ja uwielbiam ten Twój punkt widzenia na sprawy damsko-męskie :D Ciekawe, co na Twoja panna ;)

 

Cicho, cicho... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., W sumie to nie wiem, bo ja sama jeszcze młodzież, no troszkę starsza może :mrgreen:

 

A serio, to nie jestem jakoś bardzo zgorszona, ale trochę mnie zaskakuje otwartość z jaką o tym mówicie . Może to dobrze, kiedyś ten temat był o wiele większym tabu , stąd pewnie więcej frustracji i zaburzeń w tej sferze było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×