Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

emme_4, niestety jeszcze mi się nie trafił taki jak na filmach ;) ja mam problemy, ale po odpowiednich staraniach da radę :mrgreen:

Kiya, sama nie wiem ... na pewno nie to, co powinnam :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emme_4, :shock: to współczuję... brzmi strasznie

ja mam zupełnie w drugą stronę, mogę dojść bez większych problemów, ale mi się k.... nie chce :/

idle, ja w tej chwili nie biorę żadnych pigułek ani leków. Po prostu mi się nie chce. Pewnie trochę od stresu, ale od czego jeszcze to nie mam pojęcia. A najgorsze to, że mój facet się stara. I do tego jest taki mega kochany: "Oczywiście, jeśli nie chcesz to możemy sobie w RPG pograć zamiast się seksić" I jak on taki kochany, to jak tu mu odmawiać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., u mnie bez leków i pigułek to po prostu masakra, mam takie wahania hormonów, że bym nóg nie umiała za Chiny razem utrzymać :roll: zazdroszczę, chciałabym mieć taką osobę ... taką, która by ze mną oglądała sci-fi anime, grała w Wiedźmina, a nie jedynie chciała przeruchać :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idle, łee, ja tu myślałam że jakieś erotyczne 8) nie jesteś beznadziejna, no proszę Cię :* jak chcesz pisz na PW, zawsze Ci odpiszę :*

 

L.E., jak Ci się nie chce to nie ma sensu się zmuszać, jeśli będziesz się seksić tylko dla faceta on to zauważy z pewnością... :mrgreen: Kurde ale ja chcę w końcu dojść! :why: grr, mojego faceta też to dziwi i wręcz irytuje już... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idle, ja mam jakieś niesamowite szczęście. Bo wszystkie moje związki zaczynałam od wskoczenia do łóżka (albo i seksu poza łóżkiem i zwykle całkiem długo trwały +akcja rozprawiczania świata k.....)

A z Ciebie jest fajna babka z tego co czytam. Czemu nie miałabyś fajnego faceta znaleźć?

 

emme_4, ja sama nie wiem czemu ja tak robię. I potem jak mam taką zniechęconą minę, a on pyta "masz już mnie dość?", a ja zgrzytając zębami "nie kochanie, fajnie było"... chore to wszystko.

Boję się trochę, że jak twardo stwierdzę, że nie chcę to skończy się takim samym sajgonem jak poprzedni mój związek, zapoprzedni w sumie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idle, na pewno znajdziesz takiego faceta! A jak nie chcesz mieć wyrzutów sumienia że znów przeruchałaś kolejnego faceta... spróbuj sama 8)8)8)

L.E., ja właśnie zaczynałam zawsze bardzo niewinnie, co zaowocowało 2-letnim już szczęśliwym związkiem, i uprawiam seks tylko z jednym mężczyzną :mrgreen: Poza tym naprawdę, kiedy nie masz ochoty po prostu powiedz to swojemu facetowi. Jak kocha - zrozumie! :D

idle, możesz sobie ponarzekać, mi to nie przeszkadza :D i wcale gruba nie jesteś, grubych ludzi chyba nie widziałaś :szukam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., no dwóch podbródków nie mam, nie jest źle, ale dobrze też nie :roll: Jesteś ENTP? Ja INTP ;) Pewnie dużo Ci pomaga ekstrawertyzm ...

 

-- 12 lut 2012, 21:50 --

 

emme_4, sama się nie obejmę i nie podrapię zarostem, ani nie będę pachnieć facetem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×