Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

shinobi, sweet. życiówki jak nic. :mrgreen:

 

-- 11 lut 2012, 23:59 --

 

Kiya, hasło mam :nienawiść tylko ciiicho :D

 

-- 12 lut 2012, 00:01 --

 

Kiya,

w sumie true.

 

Zbyt dużo brutalności, krwi i przemocy na naszej planecie. Nie lepiej tak zapalić, wyluzować i ruchać ? Świat byłby wtedy taki piękny :105:

 

:shock:

no wieeesz. :oops: a czytałeś biblie? ale nie tą z tesco. :mrgreen:

 

-- 12 lut 2012, 00:02 --

 

Kiya, a Ty widziałaś Sorrow'a? :oops::oops::oops::oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, To mamy podobne wyobrażenia. Uśmiechnięty Sorrow w tv zaznający szczęścia i spokoju.

:lol:

No nie, jestem zbyt ważny by się tak poświęcić :P .

 

Zbyt dużo brutalności, krwi i przemocy na naszej planecie. Nie lepiej tak zapalić, wyluzować i kochać ? Świat byłby wtedy taki piękny :105:

No, jak tylko skończy się wyzysk i niesprawiedliwość. Tak to będzie piękny świat. Kiedyś głosowałem na JKM ale potem poszedłem do pracy poza firmą rodzinną i stwierdziłem, że niestety istnieją też inne problemy poza 50% podatkami i że państwo nie jest jedynym wyzyskiwaczem a oni chcą tym innym wyzyskiwaczom zrobić łatwiej by mogli wyzyskiwać bez ograniczeń. No i nie mam na kogo głosować.

Chciałem na PiS ale na stronie mieli jakieś odpały z ze zwalczaniem "brutalności w mediach" i w końcu nie zagłosowałem na nikogo. Już nie wierzę w polityczne rozwiązania problemów.

Oni będą deptać po ludziach dopóki nie nadejdzie ten który ochrzci świat ogniem. Ja tu jestem od chrzczenia słowami :P .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow, Wierzę w Twoją ważność tak samo jak Ty. Mądrze piszesz, choć nie zmienia to faktu, iż mam swoje wyobrażenia na Twój temat :oops: oraz obawiam się, że gdybyś mógł lub gdybyś się odważył zrobiłbyś porządek z tymi (p)osłami. Nie napiszę tu czy biłabym Ci brawo czy też pluła w twarz, bo to nie miejsce.

 

Nasz kraj potrzebuje takich ludzi jak Ty kolego. :mrgreen:

 

-- 12 lut 2012, 00:16 --

 

Kiya, hyym. muszę poszperać :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow, Sad but true... w tym państwie niema łatwo :/....

 

Z tą brutalnością itp, w sumie się zgadzam, ale jak słyszę co czasem ludzie wyprawiają to samemu ma się ochotę odstrzelić takiemu łeb :-| .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mi po prostu wstyd,przed sobą samym,bo nikt inny nie wie.Chciałbym o tym komuś powiedzieć ale głupio mi nawet o tym pisać a co dopiero mówić komuś.Jeszcze tydzień temu myślałem że wylecę ze studiów,marzyłem,byłem się nawet skłonny modlić o to bym został,żeby mi się udało pozdawać,że w tedy wszystko będzie pięknie.Pozdawałem.Lepiej niż w najlepszych przewidywaniach.I co,wiem że powinienem się tym cieszyć,nawet coś tam się cieszę.Ale jak tylko przestało mi zagrażać wylecenie ze studiów,natychmiast wróciłem do rozmyślania o tym co straciłem,o Sylwii przedawszystkim.Znowu żal mi się zrobiło że rzuciłem wtedy studia,że się nie poznaliśmy bliżej.Teraz ona niechce mnie znać a ja choć oficjalnie sie do tego przed sobą nie przyznaje to wiem że w głębi serca wierze jeszcze że "kiedyś" stanie się "coś" i "jakoś" los nas połączy.Los,bo ja sam nie mogę tego dalej ciągnąć.Nie byłbym w stanie żyć koncentrując się na tym zeby ją odzyskać.Gdybym tak żył,kazda minuta byłaby dla mnie cierpieniem,ciągla bym myślał że ona jest z kimś innym,że nigdy mi się nie uda itd....

Naprawdde głupio mi że tak myślę,wiem powinienem był zapomnieć milion lat temu,ale jakoś nie umiem,albo nie chce.Raczej na pewno nie chce bo wierze że kiedyś jeszcze się spotkamy i jeśli przestanę wierzyć to nie wykorzystam tej okazji.Ech to naprawde idiotyczne,jak można się tak tępo upierać,skoro wszystko i wszyscy mówią że to bez sensu.Bardzo mi smutno że to się tak potoczyło wsio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., do wtorku jeszcze trochę! chyba, że masz coś jeszcze po drodze...

 

zaczynam panikować, że już tak późno i nic nie umiem :cry: i już mnie dopadają wszystkie czarne najgorsze scenariusze, tak sobie powoli wychylają i machają do mnie z podłym uśmieszkiem, co wcale nie pomaga mi w skupianiu nad nauką. jutro znów będzie masakra :zonk: i zjadłam ponad 2000kcal, ueh :c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emme_4, jestem, jestem głupią cipą, jestem też obrzydliwa, nie umiem tworzyć relacji i seksem podnoszę swoje zerowe poczucie własnej wartości. Chciałabym zdechnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., do wtorku jeszcze trochę! chyba, że masz coś jeszcze po drodze...

 

zaczynam panikować, że już tak późno i nic nie umiem :cry: i już mnie dopadają wszystkie czarne najgorsze scenariusze, tak sobie powoli wychylają i machają do mnie z podłym uśmieszkiem, co wcale nie pomaga mi w skupianiu nad nauką. jutro znów będzie masakra :zonk: i zjadłam ponad 2000kcal, ueh :c

 

2000 kcal to wcale nie dużo. Masz wysiłek umysłowy i mózg potrzebuje energii ;)

Ja wiem, że mam jeszcze czas, ale to jest takie nuuuuuuuuuuuuuuudne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, rozwalasz mnie :mrgreen: w ogóle, uwielbiam Twój awatar, mrauu :twisted:

 

-- 12 lut 2012, 21:13 --

 

emme_4, jestem, jestem głupią cipą, jestem też obrzydliwa, nie umiem tworzyć relacji i seksem podnoszę swoje zerowe poczucie własnej wartości. Chciałabym zdechnąć.

ale seks jest fajny! :mrgreen:

poza tym nie zdychaj, jesteś fantastyczną cipą i koniec :* tulam :* 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×