Skocz do zawartości
Nerwica.com

test na osobowość


Paranoja

Rekomendowane odpowiedzi

towarzyski sangwinik- 5 energiczny choleryk- 3 perfekcyjny melancholik- 16 spokojny flegmatyk -14

czyli flegmatomelancholikiem jestem tak jak przypuszczałem

obecne wyniki bez zażywania leków od 2 tygodni.

towarzyski sangwinik- 1 energiczny choleryk- 2 perfekcyjny melancholik- 11 spokojny flegmatyk -25

Czyli reasumując zrobiłem się mniej melancholijny i towarzyski a za to bardziej flegmatyczny nie wiem czy to wskutek odstawienia leków czy zmniejszenia się a może zwiększenia depresji. Z jednej strony mam mniej energii niż parę miesięcy temu a z drugiej mniej złości, niezadowolenia i ogólnie emocji we mnie. No ale te testy to tylko zabawa i może nad interpretuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwe żeby komuś się zmieniła osobowość?

Zawsze byłam cholerykiem, robiłam taki test na studiach, a teraz po kilku latach wychodzi mi melancholik?

Jak to możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka choleryk graniczy z melancholikiem także jest to możliwe ja np jestem z pogranicza flegmatyzmu i melancholizmu. Niby osobowość u dorosłego człowieka jest nie zmienna ale wyniki w pewnym stopniu zależą też od aktualnej sytuacji życiowej, chwilowego samopoczucia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, być może jestem tak zdołowana, że sobie przypisuję inne cechy.

Candy14, wydaje mi się że jestem, jak czytałam cokolwiek na ten temat to wszystko mi się zgadzało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie : perfekcyjny melancholik i spokojny flegmatyk (z minimalnym bonusem towarzyskim).

 

W sumie nic nowego, bo kiedyś podobne coś rozwiązywałem gdzieś, wyszło to samo. Cóż , taki jestem.

Dla mojej ostatniej dziewczyny był to widocznie problem , teraz sobie to znów uzmysławiam.

Niemniej czytając wcześniejsze posty widzę , że przeciwieństwa sie przyciągają. Zaiste, przyciągają tak jak i u mnie , tylko co potem... potem jest lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no całkiem nie wiem że są bardziej neurotyczni niż ja ale flegmatyzm sprzyja lenistwu, odkładaniu spraw na później, olewaniu wielu rzeczy co w moim przypadku mi nie służy.

 

"Spokojny flegmatyk to człowiek powściągliwy, niewymagający i beztroski, spokojny, chłodny, opanowany. To człowiek cierpliwy, zrównoważony, cichy, a przy tym dowcipny i życzliwy, który nie miewa napadów złego humoru, nie popada w depresję i nie robi hałasu wokół swojej osoby. Emocje skrywa głęboko, jest pogodzony z życiem. Jest uniwersalny.

 

Flegmatyk jest łatwy we współżyciu, uprzejmy i pogodny. To dobry słuchacz, który ma wielu przyjaciół. Jest współczujący i troskliwy. Lubi obserwować ludzi."

 

http://puszczyk.website.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=314:typy-osobowoci-test-osobowoci&catid=90:artykuy&Itemid=100036

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam te złe cechy flegmatyka chyba choć kilka by się zgadzało np zrównoważony, cichy, skrywa emocje ale na pewno nie jestem cierpliwy, beztroski czy nie popadający w depresję. Ogólnie to rzadko kto jest czystym typem jakiejś osobowości większość jest wymieszana co najwyżej ma więcej czegoś a czegoś mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×