Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nie kulturalny , bałaganiarski, chamski i arogancki brat który zachowuje sie jak pępek świata i ma wszystko w dupie.

Czemu ja nie mam choć połowy tych cech co on, tak to wszystko olać,mieć reszte domowników gdzies.

Kretyn i małolat jeden :evil:

 

Ale w sumie tak teraz sobie myśle...jestem inna niż moje rodzeństwo.I może dobrze :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasowanie kont, hałas na tym zajebanym markecie

 

-- 11 lut 2012, 11:58 --

 

i to że znowu musze gnić w robocie podczas gdy na zewnątrz wszystko jest bialutkie i zdjęcia z lasu byłyby piękne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje podejście do życia, że nie mogę się zabrać do niczego...

 

To, ze wyszło mi uczulenie po leku na przeziębienie i wszystko mnie swędzi...

 

To, że sobie poszedłem z domu jak miałem imprezę zwaną 'kolędą', a po fakcie usłyszałem, że ksiądz powiedział że powinienem się ustabilizować... No jak to usłyszałem to wkurwiłem się w ułamku sekundy... Szkoda, że mnie jednak w chacie nie było bo bym mu zdrowo przygadał... Cwel jeden, nie zna człowieka a pierdoli jakby znał wszystkie odpowiedzi... Baran jebany...

 

To, ze komp mi się resetuje i ma jakieś głupie bluescreeny...

 

To, że nawet jak kumple ostatnio wyciągnęli mnie na koncert to czułem się tam strasznie obco... Nawet wśród moich kolegów... Wszędzie się czuję teraz obco...

 

To, że przez te wszystkie dni największą pociechą dla mnie jest rozmowa z moją byłą...

 

To, że ciągle mam nadzieję, że do siebie wrócimy chociaż usłyszałem od niej już wszystko co normalnemu człowiekowi wystarczyłoby za jednoznaczną odpowiedź...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×