Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Kiya, mnie na początku tez, zwłaszcza ze kasy to mieliśmy ledwo na chleb, teraz w końcu mogę sobie coś kupić..

po roku mieszkania razem wyszliśmy na prostą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, podobnie u mnie, w końcu mogę pozwalać sobie na rzeczy inne niż jedzenie... :roll: Ale wiem, że nie powinnam, bo mam długi do spłacenia i nie mam nic odłożone na czarną godzinę, która przecież prędzej czy później nadejdzie...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmawialiśmy z M.

i jeśli w testach alergicznych mi wyjdzie że nie mam alergii na kota (a raczej nie mam, skoro w domu rodzinnym parenaście lat miałam 2 koty i nic mi nie było) to weźmiemy jednego ze schroniska lub od kogoś.

jedyne dobre w złym...

bo szczurki muszę najpierw pooddawać. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam wczoraj i w dużej mierze też dziś na bardzo radosnej imprezie. Niby wydałam więcej niż chciałam (ale zostało mi trochę kasy w portfelu),

ale z drugiej strony pograłam kilka godzin w bilard, a potem wytańczyłam się do jakiejś podłej muzyki. Ale najlepsze z tego wszystkiego było to, że znajomy, który zwykle uchlewał się w trupa był w wyjątkowo fajnym stanie i fajnie się z nim bawiłam. Nawet pogonił ode mnie natrętnych adoratorów o urodzie pawiana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×