Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, strasznie mnie się podoba pomysł z tym seansem świeczkowym, zielona herbatka i relaksacyjna muzyka :105:

 

-- 11 lut 2012, 13:20 --

 

slow motion, chyba zbliża się mój koniec. Ból fizyczny i psychiczny. Nie wyjdę na dwór, nie da rady. Wysłałam mejla do tej firmy czy już kogoś wybrali, ale brak odp. na razie. Kiya, dobrze mówisz :lol:

 

-- 11 lut 2012, 13:22 --

 

ninja, a musisz się w sobotę uczyć? A kiedy będziesz imprezować?

 

idle, ach tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, impre... co? :shock:

hahahah lubię to! :mrgreen:

kornelia_lilia, nigdy nie imprezowałam, chyba się do tego nie nadaję :( wolałabym pójść spać, no ale właśnie muszę się uczyć, tylko, że z każdym dniem siły mnie coraz bardziej opuszczają :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, pewnie by się przerwa przydała... ale jestem zbyt obowiązkowa, mam zbyt duże poczucie winy i za bardzo się boję, że ten jeden dzień mógłby mnie zbawić, bo "na pewno gdybym pouczyła się choć dzień więcej to bym zdała" i takie tam :roll:

 

slow motion, jakie piękne pudełko princessek, ach :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, nie jestem zdrowa, idę w poniedziałek do lekarza bo ponad tydzien boli mnie kość ogonowa (nigdzie się nie uderzyłam) no i mam problemy z wypróżnianiem..zaparcia i biegunki na przemian :x

 

 

slow motion, jasne, mój klimat :D

 

-- 11 lut 2012, 13:44 --

 

aha, a testy alergiczne mam 21 i 22 marca..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idle,

7159843.3.jpg?l=1185190085000

 

To wypisz wymaluj MY. :D

 

-- 11 lut 2012, 12:49 --

 

paradoksy, czyli jeszcze do końca nie wiadomo co ze szczurkami, bo w którymś poście wyczytałam, ze jest duże prawdopodobieństwo, że będziesz musiała oddać.

 

-- 11 lut 2012, 12:49 --

 

Jaki kuźwa koniec świata? Ja swoje życie dopiero zaczynam od 2013, więc mnie nie załamujcie :-|:-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, alergolog kazała mi się ich POZBYĆ

 

dla dwójki już mam dom, rozstaję się z nimi pod koniec lutego

dla reszty muszę szukać, muszę się zgłosić do pani weterynarz która powiedziała że mam przyjść jeśli rzeczywiście się okaże że musze ich oddać bo oni znają parę osób które mają zajoba i mogłyby pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×