Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prawiczek 32lata Game Over


djhx

Rekomendowane odpowiedzi

mam juz 30lat, tzn ze już dojrzałem do sexu i moge to zrobić ?

ktora lubi 30latków pisać

jestem 30latkiem o zgrabnej sylwetce

jestem atrakcyjnym 30latkiem

Jak byłem młody to wolały starszych, a tacy 13-17latkowie niemieli szans na sex, a teraz gdy mam 30lat wolą młodszych, wiec już nigdy sie niezaspokoje

nigdy sie niezaspokoje sexualnie, jedynie moge ogladac jak dziwki swiecą biustami i są adorowane

z nerwicy rozdrapuje palce

cieknie mi krew że nie mam szans na sex

od 14roku zycia chcialem bardzo sexu ale niewyszło nigdy i tak sie stało ze mam juz 30lat

30letni prawiczek, któremu każda mowi spadaj, co w wyniku tego obdziera palce do krwi z nerwicy

nie ma mowy liczyc na litosc, ze jakas na czacie zagada i umowi sie ze mna na sex, jedynie spadaj, ignory itp

pozatym sex wiazal sie dla mnie z duzymi uczuciami, wrecz z miloscią

niemoglem nic w zyciu osiagnac, rozmawiac z ludzmi, usmiechac sie bo wciaz meczyło mnie to niezaspokojenie sexualne

moje cierpienia sexualno uczuciowe trwające przez długie lata sprawiły ze teraz nic nieczuje na widok kobiety

podniecają mnie jedynie wyobrazenia sexualne, przez ktore masturbowałem sie każdego dnia, a gdy znajde sie bezposrednio przed kobietą nic nieczuje

ogladam te niki bedetwojasvką, hotnastka, te swiadome prowokacje i śmiałe opisy nastolatek i nic niemoge zrobic

byłem każdego dnia napalony ale żadna do mnie niezagadała, wrecz przeciwnie, dostawałem ignory, no i w ten sposob stałem sie dewiantem

popadłem w nienawisc do kobiet i tak mecze sie z nienawiscią, niezaspokojeniem sexualnym i z niespełnieniem życia

w dodatku moją plec zrobiono na pedofili, wykorzystywaczy i wszystko co złe

zasypiam kazdego dnia sam w bólu, ze nawet niespełni sie sen dziewczyną

mam 30lat, powinnem byc supermenem, a tu pozostaje byc kims wyeliminowanym

teraz zycie trwa do 21lat i potem klasyfikują cie jako stary

stres, niezaspokojenie sexualne powoduje ze wypadaja włosy, twoj wygląd staje sie nedzny, przez co wygladasz jakbys już nieżył

chcecie dziewczyny moje wyznanie? pragnąłem z wami sexu, płakałem pragnąc miłości, ale niewyszło, zabardzo tego chciałem

chciałem cos od was dziewczyny ale mi nic niedałyscie

tak naprawde jestem super ale pozostawiłyscie mnie samego, nigdy niezagadałyscie chocby, dlatego stałem sie taki smetny

meskie potrzeby oczywiscie sie dla was nieliczyły, dla was zawsze istniała jedyna opcja ze chłopak to ma byc facet co oczaruje postawi drinka, postara sie, a ja niemoglem liczyc na takie cos od was

dlatego stałem sie psycholem

skłonnym nawet do gwałtu

bo chciałem tak niewiele, sexu uczuc, narazie podłe dziewczyny....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×