Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Laima, dziękuję, trochę lepiej. Ale jestem taka wykończona, bo w nocy nie spałam tylko wymiotowałam i jeszcze mnie trzyma. I nie wiem czy to z silnego stresu czy nawrót choroby somatycznej. A teraz siedzę przy kompie i oferty pracy przeglądam. Wiesz, ja myślę o Poznaniu, Warszawie albo Gdańsku.

W weekend jedziesz do szkoły?

 

To miasta odległe od Twojego domu...jak sie dzisiaj czujesz troszke lepiej niz wczoraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, tak, dziękuję Ci za wczoraj. Do Poznania mam godzinę drogi pociągiem, a do stolicy bodajże 3 h, a do Gdańska aż 7 czy 8 h. Nie zależy mi, aby żyć blisko domu. Czuję, że muszę coś zmienić w swoim życiu, ale sama nie dam rady, więc nie wiem, jak to wszystko wyjdzie w praniu :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, oj tam, fizyka to pikuś, wybieram się na matfiza, potem politechnika, więc coś muszę tam umieć. Gorzej wszystkie portrety, obrazy, pisarzy, daty, miejsca, wydarzenia, wynalazki... :hide:

Może i przyjdzie czas na zabawę, ale... Czasem mam takie poczucie, że chciałabym wyjść z siebie, pobawić się jak normalny człowiek w moim wieku, a nie sama narzucać sobie limity 'tego nie możesz, to ci nie wypada' :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, oj tam, fizyka to pikuś, wybieram się na matfiza, potem politechnika, więc coś muszę tam umieć. Gorzej wszystkie portrety, obrazy, pisarzy, daty, miejsca, wydarzenia, wynalazki... :hide:

wow, ambitne plany. Oby Ci się wszystko ułożyło po Twojej myśli ;););)

Może i przyjdzie czas na zabawę, ale... Czasem mam takie poczucie, że chciałabym wyjść z siebie, pobawić się jak normalny człowiek w moim wieku, a nie sama narzucać sobie limity 'tego nie możesz, to ci nie wypada' :bezradny:

Mam tak samo i czuję, że życie przecieka mi między palcami :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, mam taką nadzieję, że się ułoży, pcham się na strasznie głęboką wodę, no ale... Nie mam nic innego do zaoferowania niż praca mózgu, obie ręce mam lewe, więc wszystko związane ze sztuką odpada, śpiewać nie umiem, tańczyć też... To trzeba się w czymś wyspecjalizować i stąd uciekać... Tylko te cholerne języki... :hide:

czuję, że życie przecieka mi między palcami

Dokładnie... Czas leci, ja bezczynnie go marnuję, a do śmierci coraz bliżej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

och, nie jesteś z tym sama ;x ja tam nawet na studniówkę nie poszłam, bo się bałam... pomijając że od czasu podstawówki byłam na hm, 3 imprezach =D

jezuuu siedzę przy notatkach i marzę o pójściu spać, a jak będzid 24 to mój mózg stwierdzi, że to świetna pora na przebudzenie -__-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja też nie żałuję raczej, w końcu nie można żałować, jeśli się nie wie, co straciło. ja nikomu nie mówię, bo też reakcje by były :shock: i pewnie pytanie "czemu". ale jak mnie nie wyrzucą po tym semestrze, to pójdę na bal licencjacki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez się pocieszam, że "na studiach", ale szczenięcej beztroski już nie odzyskam :P nie będzie adrenaliny, że ktoś mnie przyłapie na piciu, ani poczucia, że nikt mi nic nie może zrobić :roll: nie wiem, jak to opisać. Za późno na zdobywanie doświadczeń międzyludzkich. ;) W wieku 18 lat mam poczucie, że będę tylko starsza i mnie to przytłacza, matko kochana :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też nie trzeba wiele ;) Dziś jestem relatywnie szczęśliwa, ale te przemyślenia i żal do siebie powoli ze mnie wychodzą, nic na to nie poradzę :roll: jak byłam mała, to zawsze myślałam, że w tym wieku będę królową świata i życia towarzyskiego :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×