Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, facet zawsze wybiera seks ponad...:)

 

-- 09 lut 2012, 18:02 --

 

Z drugiej strony mogłeś dzisiaj wpaść, a opijanie zostawić na magisterkę, obronę pracy doktorskiej, habilitacyjnej, nadanie tytułu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

KTOŚ JESZCZE CHĘTNY NA DZISIEJSZY SPACEREK Z GUZIKIEM I ZE MNĄ? W RAZIE CZEGO O 12:15 BĘDĘ POD BATORYM (tylko bez dwuznacznych myśli)

 

-- 10 lut 2012, 10:50 --

 

Correction, o 12:15 będę w Gdyni Redłowie na skm, bo muszę odebrać jedną spacerowiczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, to była czwórka długodystansowa, następny etap wtajemniczenia to jakiś maraton chyba ;)

 

pannaAlicja, pierwszy raz w życiu pracowałem po dwóch godzinach snu i nawet nie odczuwałem tego tak mocno - raz tylko kimnąłem na biurku jak nikt nie patrzył

 

ram, że też Tobie się chciało jeszcze na spacer dziś iść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karwiny/Wielki Kack > lasy (dokarmianie psów przez płot) > zamarznięte kanały > adventure park > dolina Sweliny > chodzenie po lodzie > Sopocka Koliba (dotankowanie :great: , suszenie, demolka :mhm: ) > chodzenie po lodzie (skakanie po krze, upadki, zapadnięcia, walka o frisbee z psem, dokopywanie się do nurtu Sweliny) >Foto z trzonem :mrgreen: > Orłowo i przejście pod molo > Pozostawienie trzona w miejscu, w którym Kiya nie chciała zejść z drzewa > powrót plażą do Gdyni, razem 17KM, część po zmroku.

GUZICZEK, JESTEŚ WIELKA I NIEZNISZCZALNA

 

-- 10 lut 2012, 22:31 --

 

DSC_0042.thumb.JPG.46e9355c69c2b89af50a567a153c75d6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×