Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

pannaAlicja, Ja np mam zmienne IP więc za każdym razem jak zrobię reset routera to mam inne IP

więc to nic nie da ;)

wykorzystuję to w ściąganiu z serverów typu filesonic, czy rapidshare :mrgreen: restet i sciągam bez kolejek 8)

 

tez mam zmienne ip i robie z erwerami tak samo jak ty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah, ...forum ma zrywy...czasami keci i kręci a w tym czasie piec innych stron sie załaduje błyskiem, internet i przegladarka w porządku komputer tez

 

edit. oooo teraz idzie błyskiem

 

edit a teraz otwierało ponad minutę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy od kilku dni problemy z wydajnością serwera. Wkrótce wróci wszystko do normy. Przepraszam za niedogodności związane z powolnym działaniem.

A co do pomysłu żeby zmienić szatę graficzną to podzielam pomysł Thazka

Nie przewidujemy póki co drastycznych zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie dotyczy ewentualnych zmian w ustawieniach forum. Nie wiem czy rzeczywiście może mieć to związek z takowymi, czy też problem leży raczej po mojej stronie? Chodzi mi o to, że aktualnie po stosunkowo krótkim okresie czasu (masło maślane ;)), zmuszony jestem logować się ponownie. Mam tutaj na myśli okres chwilowego braku jakiejkolwiek aktywności z mojej strony... Idealna wprost pora na próbę wykrzesania czegokolwiek z siebie :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, chodziło mu o to, czy 1) problem jest po jego stronie, czy po stronie forum; 2) jeśli po stronie forum, to czy da się z tym coś zrobić.

 

Chyba problem jest u niego, prawda? Bo ja nic takiego u siebie nie zauważyłam. Ale od czego to zależy, to nie wiem.

 

Wybaczcie, że tak mówię za kogoś, ale nie sądzę, był miał coś przeciwko, prawda Alienatuś? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, już doczytałam

 

pewnie sesja Ci wygasa.

standardowo z tego co pamiętam jest ustawiona na 15 minut. czyli 15 min siedzisz bezczynnie na forum i Cię wylogowuje.

dokładnie wie shadow_no ile to trwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dział KOSZ jest zamknięty? Może by ktoś chciał dodać nowy wątek? A tak ludzie piszą różne bzdety w innych działach i trzeba je później przenosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×