Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Korat, znalazłem specjalnie dla Ciebie artykuł :P

 

http://savoir-vivre.wieszjak.pl/w-miejscach-publicznych/215730,Zachowanie-w-kawiarni.html

 

-- 08 lut 2012, 19:52 --

 

i nawet coś dla Ciebie ram :P "Ustal z osobami, które zaprosiłeś, czy wolą salę dla palących czy dla niepalących."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korat ja mam tak samo i Tukaszwili, widzisz kurczę jest nas więcej.

 

Nie wiem jeszcze na 100 % czy będę, też raz już spanikowałam i dałam sobie spokój. Tym razem chciałabym przybyć ;)

 

Tylko tak sameej wejśc i podejść :shock:

 

Nie martw się ja też jestem typem samotnicy i jutrzejsze spotkanie... do tego w tak licznym gronieeeee :hide:

 

Mam takie same obawy jak TY ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możemy spotkać się w jakimś znanym miejscu? Batory? Pomnik harcerza? Cokolwiek! Nie wiem gdzie jest ten strych, nawet na mapie wygooglałam i jakoś niezbyt widzę okolice Żeromskiego, jakiś pułkownik chyba też był, nie wiem, myślałam że zapamiętam ale zapomniałam.... Wiem gdzie jest pączuś, gdzie jest biedronka na placu kaszubskim, szpital miejski? To jest gdzieś blisko szpitala? Możemy tam się spotkać?

 

* Korat nie wiedziałam że jesteś z trójmiasta!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, proponuję spotkać się przy pomniku na placu kaszubskim, na przeciwko przystanka, blisko biedronki, koło szpitala... jasne wszystko? :D Wszystko jest niemal w jednym miejscu, więc nikt się nie zgubi. Tak jak Ram napisał, jestem dość charakterystyczna, szukajcie oczojebnej rudości na głowie.

 

Razem przemaszerujemy do strychu...

 

Vilgo-coś tam dzwoniłeś do strychu by domówić parę krzesełek? :D

 

Ponawiam prośbę - kiedy jutro przyjmuje Rudnicki? Sprawa życia i śmierci!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram miejsce zaproponowane przez Alicję.

Jak ktoś jedzie skm od strony Wejherowa, to ja będą tą o 17:30 w Głównej.

KeFaS, jakbyś wyjechał z domu o 17-tej (o ile dobrze pamiętam dzielnicę ;) ) to bylibyśmy o tej samej godzinie w Gdyni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, proponuję spotkać się przy pomniku na placu kaszubskim, na przeciwko przystanka, blisko biedronki, koło szpitala... jasne wszystko? :D Wszystko jest niemal w jednym miejscu, więc nikt się nie zgubi.

 

Nie wiem gdzie jest pomnik. Jak stanę gdzieś między biedronką a szpitalem to będzie dobrze?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik, pomnik jest koło szpitala :) Wypatrzysz go ;)

 

lubie_jesc, jasne, będę dobrym punktem orientacyjnym xD

 

W takim razie do zobaczenia jutro.... :) :) :)

 

-- 08 lut 2012, 23:59 --

 

Aaaaa - ważne - byśmy nie czekali bezsensu na tych, co nagle nie będą mogli przyjść a nie dali swojego namiaru na siebie to napiszcie w wątku, że nie przyjdziecie - tyczy się to świeżaków - ja sama raz zwiałam, więc wiem, jaki to stres (aczkolwiek nie ma się czego bać, pomarźniemy trochę razem, powygłupiamy sie a jak będzie strasznie to nikt nikogo siłą nie będzie trzymał, wszyscy wiemy doskonale, że jesteśmy tu z nerwicowych powodów, więc mamy duuuużo empatii :)

 

Nasz zastępowy sprawdzacz forumowy (ram) będzie na bierząco z forum zapewne (i kto tu się chwali telefonem, Marcinku)

 

Nie ma się czego bać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubie_jesc, ja też jestem w Oksywia Górnego :smile: może się znamy z widzenia?

pannaAlicja, dr Rudnik... nie wiem w jakich godzinach przyjmuje... na pewno popołudniowych. Zadzwoń do Syntonii i się umów do niego po prostu... powiedz że pilne i żeby Cię wcisnęli wcześniej

Guzik, jak chcesz to możemy się spotkać przy Batorym, tylko daj cynk. Razem jakoś to znajdziemy (chyba) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli plan jest mniej wiecej taki, że Około 17:30 zbieramy się przy drzwiach pod Batorcem i do 17:40 czekamy na maruderów, po czym idizemy pod pomnik przy szpitalu i tam do ?17:57 i 26 sekund? czekamy na zebranie się ekipy po czym ruszamy pod Wie....tzn. na STRYCH czy do STRYCHU czy jak mu tam.

 

-- 09 lut 2012, 10:51 --

 

A W PIĄTEK LUB SOBOTĘ SPACEREK, JAK KTOŚ CHĘTNY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×