Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

kropka1905, niekoniecznie, niektóre prywatne ośrodki mają też usługi w ramach NFZ, ja jutro tam zadzwonię i napiszę, czego się dowiedziałam, na pw.

 

Mnie się wydaje, że raczej możliwy jest płatny pobyt tam, a jest to ośrodek państwowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm, spałam 4h, generalnie nie wiem po co, bo na egzaminie to mi się specjalnie nie przydało -___- bolą mnie oczy, ale wypiłam kawę więc nici ze spania, a do tego znów wiercenie. w dalszym ciągu zadręczam się podłymi myślami, niedługo ten jad zacznie mi chyba porami wypływać ;x

no a poza tym, to pan dr ma nas serdecznie w dupie i nie wiem, co mam z tym zrobić. za dwa dni kończy mi się czas... przerasta mnie ten semestr :( co zresztą wszyscy widzą i pewnie nie mają już o mnie zbyt dobrego zdania, o ile było takie wcześniej. mhhh.

a poza tym, to zamierzam iść do kina, a jedyna osoba, na którą mogłam liczyć do towarzystwa jest poza zasięgiem. nie wiem, czy przemogę się, by pójść sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ninja, Edukacja to złoo.... zapewne na studia nie pójdę...

 

 

 

Jakby ktoś chciał się wyżalić to zapraszam na PW, zawszę wspomogę choćby słowem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edukacja to zuo.

 

Ja sam się boje iść do psychologa, zapewne nic mi nie jest, ale i tak, nie widzę siebie mówiącemu komukolwiek - "hej,chyba jestem na skraju załamania nerwowego"

 

Dobra spadam na dziś...

 

3mcie się. może będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd mi,źe w moim koszyku ląduje wszystko co najtańsze.Źle się czuje pomiedzy ludźmi.Wygladam nieciekawie.Czuję sie jakbym na czole miała etykietkę:upośledzona schizofreniczka,bidota.

Chce sie schowac,zapasc pod ziemie.Nienawidze siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, Dokładnie, pieniądze to nie wszystko, o niczym to nie świadczy. Nie poddawaj się, życzę powodzenia!.

 

Jak by ktoś chciał to zapraszam na PW,gg zazwyczaj odpiszę ; ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, A ja czuje, że w środku jesteś ciepłą i wrażliwą osobą. Nie oszukujmy się bez pieniędzy na pewno jest ciężej i przykro mi, że czujesz się przez to gorsza. Jednak myślę, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście.

Dzwoniłaś w sprawie tego mieszkania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że kiedyś wychodziłam po południu do znajomych, na spacer albo do kina wydaje mi się tak odległy i obcy jak podróż w kosmos :( nie mam z kim, nie mam do kogo, nikt nie ma i nigdy tak na prawdę nie miał dla mnie czasu ... nie ważne jak dziwną, jestem po prostu zwykłą nastolatką ze zwykłymi potrzebami i rozmowa o wszystkim i niczym oraz wspólne wygłupy są jednymi z nich :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×