Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki a pamięć


Gość intel

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem wraca.

Lecz to czego nie pamiętasz juz nie wróci. O tym zapomnij.

Natomiast zaczniesz rejestrować to co sie dzieje obecnie i zapewne będziesz o tym pamietała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś napisać o mojej pamięci krótkotrwałej, ale.. zapomniałem.

 

A tak serio to mam dziury w pamięci. Ale to i tak nie przebije stanu na początku brania SSRI - mama wysłała nie po coś tam do hipermarketu - jak zszedłem po schodach na dół i wyszedłem z bloku to.. nie pamiętałem gdzie i po co miałem iść ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę SSRI (Lexapro) i niestety ale chyba cała jego magia przestała działać po kilku miesiącach. Szczerze mówiąc, najlepszy okres był na początku brania, gdy nie miał jeszcze prawa działać?

Od dłuższego czasu wspomagam się Ketrelem i z tego co widzę to bardziej działa teraz niż samo Lexapro.

Co do dziur w pamięci, to jakoś specjalnie mi nie przeszkadzają, bo staram się nie wracać do przeszłości - to raczej dzięki Ketrelowi - takie przyjemne wyciszenie myśli.

Tak owszem, zdarza się że ktoś coś mówił, ale zawsze można wybrnąć i poprosić o powtórzenie, etc, etc. Kwestia przystosowania się do nowego stanu :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też mam niestety problemy z pamięcią. Zacząłem chorować na depresję i nerwicę lękową na trzecim roku studiów. Wtedy lekarz przepisał mi andepin. Lek pomógł na tyle, że mogłem funkcjonować, ale z tego okresu niestety pamiętam niewiele. Mam dziurę w głowie. I bardzo trudno przypomnieć mi sobie szczegóły z tego okresu. Po innych lekach tak bardzo aż mi pamięć nie siadała. Niedawno zakończyłem branie Fluoksetyny i Seronilu, problemy z pamięcią owszem były.Teraz znowu wróciłem do andepinu, niby ta sama grupa leków, działa na mnie lepiej, ale niestety z pamięcią jest do kitu. Bardzo szybko zapominam, trudno mi sobie wiele rzeczy przypomnieć. Początkowo te problemy z pamięcią mnie przerażały, ale już się do tego przyzwyczaiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak samo,szczególnie po Coaxilu i Seronilu; nic nie pamiętam z tamtego okresu. W ramach pocieszenia - po odstawieniu leków pamięć wraca,ale tak jak ktoś napisal,czasu spędzonego pod ich wpływem sobie nie przypominam, albo co najwyżej pamiętam bardzo słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POLECAM MODAFINIL.

Idealny lek na koncentracje nieporownywalnie lepszy od Nootropilu, Aniracetamu, Addrealu i innych dostępnych na Polskim rynku. Niesamowicie zwiększa koncentrację, pamięć oraz

możliwośći logicznego myślenia. Niweluje zmęczenie, senność. Dzięki temu lekowi nieprzespana

nocka nie stanowi problemu. Lek idealny na mature bądź na sesję. Bez efektów ubocznych, nie uzależnia. Poprawia samopoczucie. Znam przypadki osób u których ten lek zmienił pozytywnie życie.

 

Możliwość kupienia tego leku na polskim rynku, graniczy praktycznie z cudem.

 

Spróbuj a na pewno nie pożałujesz ? Twoje życie zmieni się diametralnie!

 

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami to proszę o kontakt:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Opinie o leku: http://sprawdzlek.pl/modafinil/

Recenzja 1 : http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,6330

Recenzja 2 : http://hyperreal.info/node/1248#axzz1jdlIhpXt

 

Ten komentarz czeka na potwierdzenie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesująca propozycja :D jak cenowo wyglada ten cudowny lek ?

 

-- 29 sty 2012, 16:12 --

 

Będę zamawiał dla siebie modafinil w USA jak ktoś jest chętny to pisać na pw http://www.eurodrugstore.eu/sleep-aids__13__de/modafinil__2995.html koszt wysyłki bez względu na ilośc 27 eur, wiec mozna przyoszczedzic :P

 

-- 29 sty 2012, 16:14 --

 

Oczywiście nie ma tutaj mowy o handlowaniu tylko o wspólnym przedsięwzięciu , wszystkie ceny podane są na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałam Lamitrin 100mg przez ponad pół roku. Nie byłam w stanie się czegokolwiek nauczyć, kułam kilka regułek godzinami i NIC, semestru nie zaliczyłam. Żadnych kolokwiów, sprawdzianów. I teraz wiem, że było to spowodowane na 100% tym lekiem, kiedy przestałam brać zaczęłam zapamiętywać i uczyć się normalnie!

 

Moje przesłanie do studentów, którzy są na lekach i mają problemy z nauką to zrobić coś z tym na czas!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałam Lamitrin 100mg przez ponad pół roku. Nie byłam w stanie się czegokolwiek nauczyć, kułam kilka regułek godzinami i NIC, semestru nie zaliczyłam. Żadnych kolokwiów, sprawdzianów. I teraz wiem, że było to spowodowane na 100% tym lekiem, kiedy przestałam brać zaczęłam zapamiętywać i uczyć się normalnie!

 

Moje przesłanie do studentów, którzy są na lekach i mają problemy z nauką to zrobić coś z tym na czas!!

 

Biorę lamitrin i propranolol. Ten pierwszy 300 mg, propranolol 30. Biorę to ponad rok i pamięć jest kiepska. Nie wiem na ile te leki mi szkodzą i osłabiają pamięć i czy w ogóle jednak przed tymi lekami było trochę lepiej. Ma ktoś jakieś wiadomości na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×