Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

wujekEgonDaCiKlapsa,

ja uprawiam czytanie miedzy wierszami, do tego wystarczy symboliczne , metaforyczne myślenie i nic wiecej, ale ja to ja czesto ludzie nie rozumieja,że ja cos mówie w przenośni i zartuje a wystarczy tylko troche pomyslec , bez obrazy sesja to wyzsza szkoła a ze ja mma sie zapisac do wyższej szkoły to musze byc studentka studenci chodża na wykłady, wykłady to tabletki a pilni studenci czesto w naszej wyzszej szkole biora tabletki np. zolpi,to tak na wszelki wypadek w sprawie jasnosci jakby co(jasnosci sytuacji wyjasniam) a gre słów tez lubie, ot co.

 

-- 07 lut 2012, 23:09 --

 

wujekEgonDaCiKlapsa,

ja ma zawirowany umysł po prostu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wujekEgonDaCiKlapsa, cukiereczka mowisz, ale tego cukiereczka czy takiego normalnego cukiereczka jak tego cukiereczka to napisz a jak nie tego to tez napisz a jak wejdziemy na zbyt wysoki poziom abstrakcji w sprawie cukiereczków tych i tamtych to tez napisz ,ee fajny ebrazki wkleiłes w watku obrazek mojej bajki o kórewnie śniezce i 7 pierdoludkach to i tak nic nie przebije, wzglednie o kopciuszku pierdoluszku albo cos tam zawsze na poczekaniu na imprezie mozna wymyslic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niby do szkoły ale w końcu nie idę. 8)

 

Mam dylemat. Zastanawiam się czy nie powtórzyć klasy..

 

-- 08 lut 2012, 06:34 --

 

małaMI25, robi się. Akurat woda gorącaa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

małaMI25, chciałabym.. Średnią niby wyciąnęłam na 4.3 a teraz sobie nie radzę, egzamin niedługo a ja mam kosmiczne zaległości. A nie zanosi się,żebym wzięła się o roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirabeleee, z czym sobie nie radzisz? Twój pomysł mi się nie podoba. Jest początek lutego, więc do końca roku sporo czasu. Teraz, Mirabelko, jak odpuścisz to będziesz obijać się do końca roku szkolnego, całe wakacje, a na początku następnego stwierdzisz, że przecież to już było. Przebomblujesz cały rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, sądzisz?

Boję się, że będę miała problem z dostaniem się do liceum, ale petruszka mówiła, że można się przepisac potem bez patrzenia na wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirabeleee, rozumiem, że zależy Ci na dostaniu się do dobrego liceum i potrzebujesz wysokiej średniej. Ja kiedyś powtarzałem ostatnią, ósmą klasę podstawówki jako wolny słuchacz tzn. ze świadectewm ukończenia w kieszeni, ze zbliżonych powodów. Efekt tego był taki, że cały rok chodziłem na wagary i kijem by mnie nikt nie zapędził do nauki. Spróbuj się zmobilizować i trochę jeszcze w tym roku powalczyć. Na jakieś wiążące decyzje masz jeszcze czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemankoo :mrgreen:Mirabeleee, oczywiście, że tak ;) Do większości liceów próg jest obecnie poniżej 100 pkt, jedynie do tych na prawdę dobrych na skalę krajową 140-150, a potem i tak są wolne miejsca, bo ktoś się przenosi. Jeżeli chcesz iść do jakiejś szkoły, to wybierz w niej różne klasy w rekrutacji, nawet te profile, o jakich nie myślisz - w ciągu semestru na bank odejdzie, ktoś kto Ci zrobi miejsce w wymarzonej klasie, w razie jakbyś się nie dostała ( w co wątpię, bo tacy ludzie piszą ze mną teraz maturę, że d'ohoho :roll: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, w sumie masz rację..

Chociaż sporo opuszczam [dziś chociażby] radzę sobie lepiej niżby poradził sobie ktoś inny. Tak mi się wydaję. Mam ogólny zastój we wszystkim i dlatego z niczym się nie wyrabiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie, czekaj. Ty jesteś nową podstawą programową, to nie wiem, jak to u Was będzie. Wątpię, żeby pierwszemu rocznikowi poszły dobrze testy, więc raczej progi i tak będą zaniżone ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjąć szwy z buzi po wyrwanym zębie. Przyjemniejsze to dla mnie niż wycieczka do szkoły. To nie boli a szkoła.. owszem. :D

MUszę leciec już, narazie. Będę koło 1.

 

-- 08 lut 2012, 07:59 --

 

Vett, u mnie słonko. Nie narzekaj, :D ppa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×