Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, nieeee, ta kobieta jest cudowna. Ma córkę o rok młodszą ode mnie i prezentuje model rodzica zupełnie odmienny od moich. W ciągu półtoragodzinnego spotkania raz na tydzień omówię więcej tematów niż z rodzicami w ciągu siedmiu dni :mrgreen: No i aż twarz chce się macać i smyrać :lol: Ja po siedmiu wizytach widzę różnicę, no ale będę chodzić jeszcze trochę.

no to masz małą odskocznie od dnia codziennego, a do tego korzyści. Ale buziulki nie dotykaj, żeby zarazki się nie poroznosiły. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix,

Laptopik i herbatka robi za falerkkę, chociaz do kompletu to jeszcze by sie farelka przydała,

Laima,

przechodziłam faze totalnego spania po fazie totalnego niespania i sama nie wiem co gorsze w sumie, jak nie spie to przynajmniej jakoś myśle a jak spałam to spałam na całego o było całkowite wyłaczenie ze swiata , a teraz spie mało ,ale jak na mnie to w sumie jakby norma:) i na pewno lepiej niz w parę miesiecy temu gdy byłam totalnie wyłączona ze swiata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wujekEgonDaCiKlapsa,

na razie mam hydroksyzyne, ale to za bardzo na mnie nie działa a dlatego słabsze,ze lekarz sie zapytał czy codziennie czegos na spanie potrzebuje czy raz na jakis czas ja powiedziałam ,ze codziennie posłuchał , pomysłał i walnał hydroksyzyne , jakabym zadzwoniła i powiedział,że chce cos mocniejszego to moze by i przepisał, ale sama sie zastanawiam czy warto robic raban skoro jako tako spie ee w duszy i nie tylko to mam , moze i wykonam ten ruch chociaz jak o tym myślę to juz mnie skręca chociaz lekarz spoko jest, tylko te moje telefony w sytuacjach oficjalnych to dopiero potrafią mnie zycie skomplikować ;););)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wujekEgonDaCiKlapsa, wiesz wyzsza szkoła jazdy na wrotkach to cos dla mnie , szczególnie jakies ładne i kolorowe wrotasy jak sa, jak na razie to ta hydroksyzyna na mn ie w ogóle nie działa, ale jakby co to ma xanax i afobam , w razie W, miaseryna działa na mnie odwrotnie niz na innych czyli pobudzajaco a hydro jest bezefektywna,

Heleonore podesłała mi swego czasu linka z takimi wrotasami fajowymi,ze napapliłam sie na te wrotki jakbym miałą z 5 lat i pewnie sobie sprawie jak bedzie cieplej i sobie bedę zajeżdzac kóleczkami, zarąbiste wrotasy musze je mkieć, ja o tych wrotkach to dosłownie nie w przenosni, zeby była jasnośc jasnosci ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wujekEgonDaCiKlapsa,

na razie jeszcze sie wstrzymam bo troche bym mogła za czesto na wykłady chodzić i jak nigdy jeszzcze bym sie stała nadambitna a nadanbicja odwrotnie do ambicji szkodzi a nie pomaga, moze na wiosne ja sesja sie bedzie zbiżac to jednak wtedy, teraz w przenośni , oczywiscie dla jasnej jasnosci wyjasniam, ale mi piratem pojechałes na koniec tylko gdzie Karaiby :D

rozumiem ,ze ty jestes bardzo ambitnym studentem i na wykłady uczęszczasz regularnie? ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×