Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to nerwica lękowa?


Szymo19

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się was poradzić bo bardzo mnie to nurtuje. Od jakiegoś czasu (mniej więcej początku zimy) odczuwam bardzo nieprzyjemne objawy. Sporo szukałem i strzelam, że to nerwica ale pewności żadnej... Mianowicie dość często mam takie wrażenie jakbym nie do końca był właścicielem swojego ciała, takie oderwanie i zamknięcie w sobie. Niby robię wszystko to co zawsze, nigdy nie zrobiłem nic głupiego podczas takiego "ataku". Jestem w stanie nawet o tym nie myśleć jeśli skupię się na czymś innym. Najgorsze są jednak stany lękowe które nasilają się wieczorami, gdy jestem sam. Odczuwam wtedy potworny lęk, że zaraz zwariuje, stracę nad sobą kontrolę... Pomaga mi kiedy się czymś zajmę, z kimś pogadam. Zacząłem suplementować magnez, gdyż słyszałem, że może to pomagać. Na zewnątrz raczej nie widać we mnie zmiany ale w środku czuję się fatalnie... Te lęki powracają mimo, że widzę, że w moim zachowaniu co do ludzi się nie zmieniło, dalej zachowuje się tak samo... Trochę to irracjonalne :/ Proszę, pomóżcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×