Skocz do zawartości
Nerwica.com

:)


Magduszka25

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj ,

 

Też jestem tu od paru dni to się przywitam z kimś nowym :) Myślę , że to jakiś plus , że po roku w końcu wiesz co Ci dolega. Wtedy jak wiemy z czym walczyć , nawet jak to Nas z początku przeraża jest łatwiej , niż jak kompletnie nie wiemy co się z Nami dzieje. I myślę , że znajdziesz tu też jakieś informacje i na pewno ludzi o podobnych przeżyciach . Pozdrawiam ciepło i jeszcze raz witam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kropka1905, jesteś kolejną młodą duszą, która wchodzi na złą drogę! Nie wiem jakie masz problemy i jak wysoka jest Twoja niepełnosprawność, ale wiem na pewno, że w tym wieku wszystko przed Tobą. Jeszcze czeka Cię kupę szczęścia, ale małymi kroczkami zmień nastawienie do problemów. Wiem, że łatwo pisać, ale walcz o swoją przyszłość, która na pewno będzie lepsza! Tu na forum jest masa ludzi z zaburzeniami, problemami itd. chodzą do specjalistów, biorą leki i wychodzą z tego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przede wszystkim psycholog i psychiatra.taka kolej rzeczy i nie załamuj się każdy z nas jest młody i zszokowany tym co go dotknęło.ja mam wrażenie ze przez chorobe życie przecieka mi między palcami i nie wykorzystuje wszystkich możliwosci przez lęki.taka prawda.więc spróbuj walczyc o siebie! :105: moje gg 35854682

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kropka1905, hej pare postów juz na forum wysmazyłaś, fajnie,ze się pojawiłas szkoda,z e krzywdzisz samą siebie, pewnie słowa nie rób tego nic nie pomoga,ale spróbuj to wziąśc na racjonalnośc,ze w dłuższym okresie czasu to ie pomoze a ulga, która czujesz jest chwilowa i nic nie zmienia w zyciu tylko pozostają blizny i wstyd z nimi związani,że jak ktoś zapyta to co powiesz a jak ktoś sie domyśłi , problem więcej na dłuższa mete jak chcesz pomoc sobie to jednak staraj się inaczej to robic powodzenia zycze a teraz rzeczywiście lece spać pozdrawiam Asia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×