Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam brzydką twarz - Jestem zdesperowany!


tintin_25

Rekomendowane odpowiedzi

iren53, to ja sobie zrobie cycki :D

a powaznie wspołczuje koledze, jesli jest tak brzydki jak moj brat to nie widze nic w tym dziwnego ze mysli nad operacja i mam ochote przywalic w łeb wszystkim ktorzy pisza ze sobie wmawia i nadinterpretuje, tak niska samoocena moze prowadzic do strasznych konsekewncji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tintin_25, nie łam sie, jesli to jedyny sposob zebys poprawił sobie samoocene to zbieraj kase :)

bo pieprzenie ze liczy sie wnetrze itp jest tylko pieprzeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petruszka30, ale to nie do końca tak... Ja na dobrą sprawę chyba nie znam nikogo NAPRAWDĘ brzydkiego. Dlatego, owszem, pozostawiam jakiś tam margines błędu, że może jednak jest wyjątkiem, ale większość ma po prostu spaczony obraz siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie skracania za szerokich ust, a już zwłaszcza nie w polskich warunkach :shock: Oczywiście, że wygląd zewnętrzny jest ważny, gdyby nie był, to bym była o połowę zdrowsza :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nextMatii, nie mówię, że od razu terapia... Chociaż jest to jeden ze sposobów... Jak dla mnie to autor powinien oddać się w ręce swoich koleżanek - powiedzieć wprost, że chce od nich szczerości i niech powiedzą, co miałby w sobie zmienić, żeby wyglądać lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idle, usta najprosciej tak mi sie wydaje :D

a oczy? przeciez mozna je rozciagnac, zmniejszyc, powiekszyc, czasem zwykle nadciagniecie powieki daje efekt oo

Kiya, a widzisz ja znam, nawet 2 osoby rasowo brzydkie, naturalnie brzydkie i wierz mi ani makijaz ani zewnetrzne przebieranki nic nie pomoga...

jedna z nich jest moj brat, wspolczuje mu i zazdroszcze ze mimo takiego wygladu ma... wy.j.eba.ne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usta najprosciej tak mi sie wydaje

a oczy? przeciez mozna je rozciagnac, zmniejszyc, powiekszyc, czasem zwykle nadciagniecie powieki daje efekt oo

Operacje plastyczne w dzisiejszych czasach wszystko mogą zrobić z człowieka, choćby przykład Michaela Jacksona, który z murzyna stał się białym i to z zadartym nosem.

A tu kilka innych przykładów:

1.jpg.64d084e2b0983fa46a7835c6d77b7c7a.jpg

2.jpg.c52b4fbd8cfa8926d668ebe62ba855d2.jpg

3.jpg.2c5a3b79d6989f67937d32d95327310a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już to poradził, myślę, że moge miec pomocna rade. Mianowicie... zapuśc włosy ;d Sam miałem problemy ze swoim wyglądem w wieku młodzieńczym, zainteresowałem się muzyka rockową, zapuscilem dłuzsze włosy, odrazu poprawiła mi się samoocena, pewnośc siebie co za tym idzie równiez powodzenie u kobiet. Jak patrze na swoje zdjecia z poprzedniego okresu doslownie nie moge na siebie patrzec, rowniez czulem sie pokrzywdzony w tej sposob przez los. O fryzure sam mozesz zadbac, tu operacja nie jest potrzebna. Zreszta widze jestes w podobnych klimatach, polecam ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×