Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Bellatrix, a może dlategobze zimno i ludzie też pracują? :-P

Ostatnie 9dni miałam 2 dni wolne.. A zmiany jak wiecie mam po 12h, już nie mam siły :'( w marcu biorę urlop i nie ma bata!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej pisałam z komórki, teraz już w domu ;) cześć dziewczęta, ja sobie zrobiłam sałatkę owocową i to był świetny pomysł :mrgreen: ogólnie sama się dziwię sobie, zauważyłam, że jak muszę wyjść rano do ludzi, to się strasznie stresuję, a jak trochę później, to jak na moje standardy jest super ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, ale mróz ma też swoje plusy... kiedyś na spotkaniu z dziewczyną (nie moją :P) strasznie się trzęsłem (jak to ja - nerwica) i przez to, że było bardzo zimno powiedziałem, że ja słabo znosze niskie temperatury i dlatego mam dreszcze :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz wyszłam z domu do lekarza bez auta...i ostatni..kuźwa :evil::evil::evil:

Nawet dupsko mi zamarzło :why::why:

Dopóki nie dostanę zastępczego, nie ruszam się, choćby się waliło i paliło :evil::evil:

czekam do środy najpóźniej a potem rekwiruje auto mojego lokatora...... :evil::yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, Najważniejsze aby była skuteczna. Mam nadzieję, ze i ja dobrze trafię.

 

-- 06 lut 2012, 13:45 --

 

A ja głupia mam kołderko, ledwo na oczy pacze, a nie śpię. Nie chcę mieć zarwanej nocy, więc się męcze. :bezradny:

 

idle, niech no zgadnę. Pewno jeszcze mandarynka, banan, jakieś rodzynki dodałaś :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×