Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Amon_Rah, dziękuję R. :**** 8) ufffffffffffffff........................

TY wiesz jak jest... ;)

 

a psychiatra no forum???? poroniony pomysł....

dopiero by sobie ludzie choroby wkręcali.... :hide:

 

Ludzie, jest też świat rzeczywisty, realny i tam właśnie niektóre osobniki są nawet psychiatrami..... :roll: więc jak macie taką potrzebę to wg, mnie ruszcie dupy z przed monitora i idźcie do PRAWDZIWEGO lekarza :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anielica, Ty mi chcesz zapłacić tyle? Myślałem, że bogata damulka wyżej mnie ceni :why::P

nieeee.....tym razem to TY mi zapłacisz tyle, zebym zechciała wysłuchać Twojej paplaniny... :pirate: ble.....

i pamiętaj , że tylko za godzinę więc musisz sie streszczać.

a za co inne do dostaniesz kaskę jak sie dobrze postarasz..... 8):twisted: ..

 

-- 05 lut 2012, 15:38 --

 

Thazek, On nie rozpisuje, szuka w wikipedii, kopiuje i wkleja......to proste :bezradny:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robicie off-top

moze macie racje z tym psychiatra

ale ile jest ludzi ktorzy nie pojda maja obawy przed wizyta kontaktem...gdyby takowy zaistnial mieliby mozliwosc przelamania sie pomocy w bezpieczny sposob

wiemy,ze czesto pisza tu watkowo osoby ktore za nic nie pojda do psychiatry tu mialyby mozliwosc......wiem to nierealne to taki tylko moj punkt widzenia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anielica, za kolejny post nie na temat dostaniesz ostrzeżenie.

 

 

nextMatii, nikt nikogo przez internet/ekran nie wyleczy. więc psychiatra na forum (i pewnie to czego większość chciałaby - DIAGNOZOWANIE) to nie jest dobry pomysł. ktoś, kto ucieka od rzeczywistości mając psychiatrę na forum w ogóle się zamknie wśród 4ch ścian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Da się zrobić aby obrazki mogły mieć więcej niż 500px ? Np. 800px ?

 

Może się mylę, ale ograniczenie do 500px jest tylko na szerokość (wysokość obrazka może być dowolna) i tylko przy obrazkach z zew. serwera wrzucanych na forum przez tag link_do_obrazka. Jak dodajesz obrazek jako "załącznik" to chyba nie ma restrykcji co do wymiarów.

 

-- 05 lut 2012, 21:17 --

 

Anielica, I Ty brutusie przeciwko mnie? Głównie to w leksykonie leków albo bazie int. doz, ale reszta się zgadza. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się mylę, ale ograniczenie do 500px jest tylko na szerokość

 

I właśnie o tą szerokość i idzie :) Przypuszczam, że administrator wieki temu tworząc to forum pracował na rozdzielczości 800x600. Wówczas obrazek o szerokości 800px powodował, że forum się rozjeżdzało. 500px było zatem optymalnym rozwiązaniem. Dziś mało kto pracuje na 1024x768 ludzie mają duuużo większe więc szerokość 800px stało się standardem.

Jak dodajesz obrazek jako "załącznik" to chyba nie ma restrykcji co do wymiarów.

No właśnie są i to owe załączniki dociskają serwer.

Widzisz czasami chcę wrzucić więcej zdjęć. Zacząłem np ten wątek mieszne-zdj-cia-t34267.html ale jak mam za każdą fotką zmieniać szerokość to mi się odechciało. A zapowiadało się fajnie. Dużo lepsza zabawa niż "ostatnia litera", "x czy y" itp które w/g mnie służą jedynie nabijaniu postów i totalnie odmóżdzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mało kto pracuje na 1024x768

Mało kto nie znaczy, że nikt. :roll:

Zresztą róbta co chceta, bo mi forum i tak się rozjeżdża - przez reklamy.

 

Dużo lepsza zabawa niż "ostatnia litera", "x czy y" itp które w/g mnie służą jedynie nabijaniu postów i totalnie odmóżdzają.

A ja się dziwiłam jakim cudem niektórzy mają tyle postów :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciasny Wiesiek, mnie przeszkadzają takie infantylne avatary jak twój - który moim zdaniem powinien być usunięty - ale wiesz każdy jak widać odmóżdża się w inny sposób- więc jeśli nie odpowiadają ci tematy x czy y to ich nie czytaj, a jeśli chodzi o liczniki postów ja na nie nie zwracam uwagi bo z jakiego powodu miałoby to być ważne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec tego offtopu, jeśli ktoś ma jakieś pytania do admina albo moderatorów - proszę, reszta będzie wywalana do kosza.

albo osty polecą.....ja już mam obiecany ;):twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, Dziwne a mi jakoś nie wchodzą te rozdzielczości hmmm. Pokombinuję coś. Może źle coś robię. Tak czy inaczej dzięki za rzeczową odpowiedz :)

 

Linka

jeśli nie odpowiadają ci tematy x czy y to ich nie czytaj

 

A co tam mam czytać ?

Poza tym odpowiem tak jak ty. Mój avatar moja sprawa nie chcesz oglądać to zasłoń oczy. Jakie to proste :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, jakie docinki, przecież nic nie napisałam :bezradny:

 

podstawówka....ach....to były czasy...... :105:

jak chcesz to dopiero mogę się zacząć bawić :yeah:

 

.......albo od razu banuj.... :twisted: skoro masz taką władzę to ją użyj :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×